Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
dmldone's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 11

Salt la continut


dmldone's Content

There have been 255 items by dmldone (Search limited from 05-January 08)



Sort by                Order  

#18171 chitnte model vechi

Postat de dmldone on 25 April 2005 - 02:44 PM in Arhiva

stie cineva daca s-a dat un ordin sau o ordonanta in februarie 2005 care sa permita folosirea chitanteierelor pe model vechi (nu cele personalizate), pana cand termini chitantierul.
va multumesc.



#18116 am nevoie urgenta de IAS 8

Postat de dmldone on 25 April 2005 - 09:06 AM in Arhiva

Cine are IAS-urile in format electronic, poate sa mi le trimita si mie pe adresa de mail dmldone@yahoo.com.
Va multumesc.



#17428 serviii de consultanta

Postat de dmldone on 19 April 2005 - 08:17 AM in Arhiva

Imi poate spune cineva daca se factureaza si TVA in cazul in care un SRL din Romania factureaza nei companii din Italia servicii de consultanta. Stiu ca bunurile sunt scutite de TVA in cazul exporturilor. Se aplica acelasi lucru si in cazul serviciilor.
Va multumesc.



#13871 inregistrari contabile c.m. pana la 2 ani

Postat de dmldone on 21 March 2005 - 02:54 PM in Arhiva

va multumesc pentru raspunsuri. sunt mai nou pe forum si incerc sa ma familiarizez mai bine in ceea ce priveste contabilitatea resurselor umane. sper sa ne mai auzim.



#13841 inregistrari contabile c.m. pana la 2 ani

Postat de dmldone on 21 March 2005 - 11:19 AM in Arhiva

am o problema. cum se fac inregistrarile contabile pentru un salariat care este in c.m. pentru ingrijire copil pana la 2 ani, la un salariu de 3.100.000 lei.




Cometa SQL