Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
lupoaica's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 6

Salt la continut


lupoaica's Content

There have been 135 items by lupoaica (Search limited from 02-January 08)



Sort by                Order  

#71021 diurna externa

Postat de lupoaica on 02 March 2006 - 03:26 PM in Arhiva

Vreau si eu... Adresa mea e lupoaica@k.ro. Astept cu nerabdare! Multumesc anticipat!



#64839 DUBLA IMPUNERE SLOVACIA, CEHIA- URGENT!!!

Postat de lupoaica on 06 February 2006 - 03:14 PM in Arhiva

Spuneti-mi si mie va rog, daca un comision NU este REALIZAT pe teritoriul Romaniei, dar e obtinut (prin compensare) de la o firma romaneasca, datorez imp pe comisionul respectiv? Multumesc anticipat!



#51909 punct de lucru in strainatate

Postat de lupoaica on 19 November 2005 - 12:35 PM in Arhiva

Multumesc lorenzo. Multumesc S_anda.



#51537 punct de lucru in strainatate

Postat de lupoaica on 17 November 2005 - 01:22 PM in Arhiva

cica autorizarea BNR-ului nu mai e necesara din 20.07.2005. Repet, daca afli ceva, zi-mi si mie.



#51363 punct de lucru in strainatate

Postat de lupoaica on 16 November 2005 - 02:48 PM in Arhiva

Inainte de a deschide punctul de lucru, trebuia sa obtii aprobare de la BNR, aprobare pe care (iti spun din experienta) este foarte greu sa o obtii, ca-ti cer aia fel de fel de acte. Statul italian nu-ti cere mare lucru la deschiderea punctului de lucru, mi se pare ca doar procura pt persoana care se ocupa de deschidere, din partea societatii romane. Stiu ca nu te-am ajutat prea mult. Intereseaza-te mai intai la BNR. Suna-i! Poate imi spui si mie daca afli ceva in legatura cu raportarile.



#41815 news flash - examen expert

Postat de lupoaica on 29 September 2005 - 11:04 AM in Arhiva

Am inceput si eu cursurile, dardin pacate nu voi putea ajunge la toate. Nu vrei sa ne cunoastem Nicoleta, ca nu cunosc pe nimeni pe-acolo. Scrie-mi daca vrei la email unaunae@yahoo.com



#41810 Cursuri CECAR

Postat de lupoaica on 29 September 2005 - 10:50 AM in Arhiva

Da-ti-mi si mie cursurile, va rog... la adresa lupoaica@k.ro sau unaunae@yahoo.com



#41795 cereri SUBIECTE 2005 -2006

Postat de lupoaica on 29 September 2005 - 10:41 AM in Arhiva

Vreau si eu subiectele, va rog frumos. Am inceput cursurile pt expert si acolo s-a vorbit de acest site, ca sunt raspunsurile aici, dar eu nu le gasesc, asa ca va rog frumos sa mi le trimite-ti si mie la adresa lupoaica@k.ro, sau la unaunae@yahoo.com. Multumesc anticipat!



#30461 impozit dividende

Postat de lupoaica on 01 August 2005 - 02:49 PM in Arhiva

normal ca platesti impozit pe dividendele platite unui ascociat persoana juridica. inregistrarea e identica cu cea pe care o faci pt pers fizice. Problema se pune doar cand le inregistreaza societatea care primeste dividendele. Se inregistreaza intr-un cont de venituri neimpozabile.



#20114 indemnizatia de mamica

Postat de lupoaica on 14 May 2005 - 12:54 PM in Arhiva

daca angajez o fata care este in somaj si este si insarcinata in 3 luni, beneficiaza de indemnizatie pt crestere si ingrijire copil?




Cometa SQL