Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
andur's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 7

Salt la continut


andur's Content

There have been 156 items by andur (Search limited from 02-January 08)



Sort by                Order  

#92593 casa de amanet

Postat de andur on 07 July 2006 - 08:21 AM in Arhiva

Multumesc foarte mult-interesant



#92330 casa de amanet

Postat de andur on 05 July 2006 - 08:05 PM in Arhiva

Si, totusi, nu m-am lamurit cu o problema - casele de amanet colecteaza TVA aferent intrarilor de mijloace fixe-de exemplu?



#90074 contract de comodat!!!!

Postat de andur on 24 June 2006 - 09:16 AM in CONTRACTE comerciale

Studiu de caz: contract de comodat avand ca obiect un imobil proprietatea patronului - se fac cheltuieli de amenajare si modernizare ce se scad in contabilitatea firmei.
Vine contro; fiscal si nu recunoaste aceste cheltuieli pe motiv ca acel contracy de comodat nu este dat in fata notarului.
Ce parere aveti?



#88802 Campanie de promovare conta.ro

Postat de andur on 18 June 2006 - 11:13 AM in Arhiva

am primit materialul- de maine le impart



#88625 Cine sunteti? Ce varsta aveti! Obligatoriu pentru toti!

Postat de andur on 16 June 2006 - 06:23 PM in Arhiva

b48



#86918 SALARIUL MINIM PE 2006 = 370 LEI ??

Postat de andur on 06 June 2006 - 07:43 PM in Arhiva

Si ITM Bacau face ca roti dracii. daca ii intrebi de salariul minim te paseaza de colo colo si fac referire la codul muncii care prevede ca "prevederile contractului colectiv de munca se aplica tuturor salariati;or"




Cometa SQL