Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
lylyana's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


lylyana's Content

There have been 8 items by lylyana (Search limited from 05-January 08)


Sort by                Order  

#162953 CAEN nou la contract de munca ?

Postat de lylyana on 17 February 2008 - 10:12 AM in Arhiva

Vezi postarealylyana, la Feb 16 2008, 12:35 PM, a spus:

Buna!
Am si eu o nelamurire.trabuie sa completez un CIM pt ITM si nu stiu daca se trece cod caen vechi sau se trece cel nou.Ma paote ajuta cineva,va rog?
Multumesc mult pt raspuns!



#162879 CAEN nou la contract de munca ?

Postat de lylyana on 16 February 2008 - 10:35 AM in Arhiva

Buna!
Am si eu o nelamurire.trabuie sa completez un CIM pt ITM si nu stiu daca se trece cod caen vechi sau se trece cel nou.Ma paote ajuta cineva,va rog?



#157141 mai pot fi micro ?

Postat de lylyana on 07 January 2008 - 07:36 PM in Arhiva

Buna!
Am si eu o intrebare in legatura cu o firma fara activitate.
A fost infiintata in oct.2007 si nu a avut activitate,nu are salariati si e platitoare de impozit si TVA.Ce trebuie sa depun pentru acest trim?Ma poate ajuta cineva,va rog?
Multumesc mult!



#155741 protectia muncii

Postat de lylyana on 12 December 2007 - 05:07 PM in Arhiva

Vezi postarealylyana, la Dec 12 2007, 05:22 PM, a spus:

Buna!
am si eu o intrebare legata de protectia muncii.
Am o firma nou infiintata,un fast-food,si nu stiu daca trebuie completata vreo fisa de protectia muncii?Sau geva in gen?
Stie cineva ceva despre treaba asta?Sau nu stiu legat de sanatate...VA rog,ajutati-ma!
OK.MS MULT!

Vezi postarealylyana, la Dec 12 2007, 07:04 PM, a spus:

Vezi postarealylyana, la Dec 12 2007, 05:22 PM, a spus:

Buna!
am si eu o intrebare legata de protectia muncii.
Am o firma nou infiintata,un fast-food,si nu stiu daca trebuie completata vreo fisa de protectia muncii?Sau geva in gen?
Stie cineva ceva despre treaba asta?Sau nu stiu legat de sanatate...VA rog,ajutati-ma!
OK.MS MULT!
M-ai am o intrebare.Fisele astea trebuie luate dintr-un loc anume?Imi cer scuze,dar nu stiu prea multe despre treaba asta.



#155718 protectia muncii

Postat de lylyana on 12 December 2007 - 03:22 PM in Arhiva

Buna!
am si eu o intrebare legata de protectia muncii.
Am o firma nou infiintata,un fast-food,si nu stiu daca trebuie completata vreo fisa de protectia muncii?Sau geva in gen?
Stie cineva ceva despre treaba asta?Sau nu stiu legat de sanatate...VA rog,ajutati-ma!



#150982 SOCIETATE NOU INFIINTATA

Postat de lylyana on 17 November 2007 - 05:23 PM in Arhiva

Multumesc mult!
Am cautat pe mfinante.ro dar baza de date nu e disponibila.Deci eu trebuie sa depun o declaratie ca firma n-a avut activitate dar si 100 p 0,?



#150965 SOCIETATE NOU INFIINTATA

Postat de lylyana on 17 November 2007 - 12:11 PM in Arhiva

Buna!
Am si eu o problema.
Am o societate ce a primit CUI-ul la data de 17.09.2007,dar a fost eliberat la data de 02.10.2007.Mentionez ca firma nu a avut activitate in septembrie si ca are raportare trimestriala.trebuia sa depun ceva pt trim III?Ma poate ajuta cineva,va rog?
multumesc mult



#149795 declaratia 010

Postat de lylyana on 05 November 2007 - 10:36 AM in Arhiva

Buna!
Eu sunt la inceputul carierei si am mare nevoie de ajutor!
Am o firma care a fost infiintata in octombrie,mai excat pe 2,fara salariati si as vrea sa stiu pana cand pot depune 010.
Mutumesc!




Cometa SQL