Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
kinder pingu's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


kinder pingu's Content

There have been 3 items by kinder pingu (Search limited from 10-January 08)


Sort by                Order  

#159866 fisa postului - CONTROLOR DE CALITATE, DIRECTOR DE PRODUCTIE

Postat de kinder pingu on 25 January 2008 - 01:17 PM in FISA POSTULUI

Vezi postareavtudose, la Jan 18 2008, 11:25 PM, a spus:

SUNT IN CAUTAREA A 2 FISE DE POST:
1. DIRECTOR DE PRODUCTIE
2. CONTROLOR DE CALITATE

ARE CINEVA?

MULTUMESC ANTICIPAT

Poate te ajuta, eu pe asta o am.



Am uitat!
Am si de Director de Productie

Fisiere atasate




#158450 fisa postului - LACATUS si STRUNGAR

Postat de kinder pingu on 16 January 2008 - 02:20 PM in FISA POSTULUI

Sar'na, am capiat cautand si nu am gasit nimic!



#158308 fisa postului - LACATUS si STRUNGAR

Postat de kinder pingu on 15 January 2008 - 02:18 PM in FISA POSTULUI

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu fisa postului pentru strungar si lacatus. Am cautat dar nici urma de asa ceva pe aici. Va multumesc. Adresa de mail acriloserv@yahoo.com




Cometa SQL