Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
timeea80's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


timeea80's Content

There have been 3 items by timeea80 (Search limited from 06-January 08)


Sort by                Order  

#213272 revisal

Postat de timeea80 on 03 November 2009 - 01:30 PM in Arhiva

Da , am sters din baza de date si inca imi apare in program, la fel ca inainte



#213096 revisal

Postat de timeea80 on 29 October 2009 - 02:43 PM in Arhiva

Buna ziua!
Va rog sa-mi spuna cineva cum pot sa sterg din revisal, am completat `incetarea contractului`unei alte persoane si mi-a spus cineva sa sterg din revisal206.mdb din Program Files, am sters contractul respectiv, dar cand merg in program si dau pe persoana in cauza, la contract tot imi apare acel x, deci s-a sters din revisal206.mdb, dar in program exista.
Nu l-am dus la ITM,Slava Domnului :pullhair:



#195751 cm - nr.zile suportate de societate

Postat de timeea80 on 04 March 2009 - 12:38 PM in Arhiva

buna ziua
referitor la un CM : cate zile suporta soc. 5 sau 7?
un angajat care e in conc. med. plateste somaj si impozit pe salariu?
multumesc (asa e pe la inceputuri)




Cometa SQL