Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Anc@B's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Anc@B's Content

There have been 2 items by Anc@B (Search limited from 11-January 08)


Sort by                Order  

#170312 registrul jurnal

Postat de Anc@B on 18 April 2008 - 09:21 PM in REGISTRE NECESARE / OBLIGATORII

hei..ma poate ajuta careva cu un registru jurnal al unei agentii turistice....hotel..pensiune turistica?am nevoie mai exact de operatiuni...vreo 30...
pls! se poate? :pullhair: :frusty: :lostit (13): :lnr (42):



#169941 Monografie agentie de turism

Postat de Anc@B on 15 April 2008 - 11:02 PM in MONOGRAFII CONTABILE

:frusty: salutare!Cu toate k mereu am fugit de matematica si tot ce tine de ea...acuma..m-a ajuns randul sa imi bat capul cu o chestie...Dupa 5seminarii de contabilitate la care am luat parte pentru prima oara in viata mea...uite k ma trezesc k pana in examen trebuie sa predau o monografie care sa cuprinda 50 de operatiuni ale unei pensiuni...agentii de turism...hotel...ceva din domeniul turistic..tinand cont k sunt la Fac de Geografie.Nu m-am agitat prea mult din cauza k mi-am inchipuit k monografia respectiva este de fapt un bilant..cu 50 de operatiuni...si bla bla bla...simplu..mi-am zis....dar....nu e asa....de fapt nici nush cum e :lostit (13): ....ma puteti ajuta voi in vreun fel?Un exemplu de o astfel de operatiune...k in rest ma descurc....sau exemple de operatiuni...50...doamneee...de unde inventez atatea?!?!?!orice ajutor este binevenit!


PS:is :pullhair: cu contabilitatea si tot ce tine de ea...asa k daca o sa va intreb lucruri care voua vi se par stupide...fiti blanzi cu mine

multumesc anticipat!




Cometa SQL