Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
todi's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


todi's Content

There have been 4 items by todi (Search limited from 08-January 08)


Sort by                Order  

#192186 monografie contabila la o institutie de invatamant preuniversitara

Postat de todi on 24 January 2009 - 12:16 PM in CONTABILITATEA INSTITUTIILOR PUBLICE

Multumesc mult! :frusty: Cand va fi nevoie o sa apelez la dumneavoastra. Sunt convinsa ca va fi greu putin la inceput.



#191935 INVATAMANT

Postat de todi on 21 January 2009 - 09:19 PM in CONTABILITATEA INSTITUTIILOR PUBLICE

Chiar nimeni nu are o monografie cu operatiuni specifice unei institutii de invatamant preunivesitar?
O carte, nu legi, ordine, norme etc., ceva concret!
Multumesc anticipat!



#191475 monografie contabila la o institutie de invatamant preuniversitara

Postat de todi on 18 January 2009 - 11:14 AM in CONTABILITATEA INSTITUTIILOR PUBLICE

Postati ceva carti in care poti gasi asa ceva, dar strict despre operatiunile specifice unei institutii de invatamant.
Multumesc! :thumbup:



#191439 monografie contabila la o institutie de invatamant preuniversitara

Postat de todi on 17 January 2009 - 04:50 PM in CONTABILITATEA INSTITUTIILOR PUBLICE

Buna ziua, tuturor!
Am tot cautat pe forumul acesta o monografie contabila la o scoala, cu operatiuni specifice. Scoala noastra ar dori sa se faca ordonator de credite tertiar, in consecinta are nevoie de un contabil. As dori sa fac eu acest lucru insa nu am experienta in domeniu decat o faculatate terminata si o monografie ar fi foarte utila. Daca nu o puteti posta pe forum trimiteti-o prin E-mail pe adresa vio_mu@yahoo.com.
Haideti sa facem noi una impreuna daca nu in acest topic! Cu siguranta ar fi de un real folos multor contabili.
Astept raspunsurile voastre! :thumbup:
Multumesc anticipat!




Cometa SQL