Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
tzorrro's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


tzorrro's Content

There have been 1 items by tzorrro (Search limited from 12-January 08)


Sort by                Order  

#198911 Noile coduri CAEN

Postat de tzorrro on 09 April 2009 - 11:15 AM in Arhiva

Buna ziua si bine v-am gasit. Este primul meu post pe acest forum.

As dori sa stiu care sunt acele activitati de consultanta si management, si daca ele sunt specificate pe undeva. Ce ma intereseaza in special este serviciul de hosting pe care il ofer clientilor mei - Hosting de mail, site, si date.

Eventual un link catre codul fiscal unde sunt ele specificate mai in clar.

Va multumesc.




Cometa SQL