Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Ioana T.'s Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Ioana T.'s Content

There have been 5 items by Ioana T. (Search limited from 28-December 07)


Sort by                Order  

#98897 Declaratii cu intarziere

Postat de Ioana T. on 30 August 2006 - 12:09 PM in Arhiva

Va rog sa ma ajutati cu un sfat, firma e infiintata in februarie 2006, a angajat cu 01 aprilie un salariat si nu a depus nici o declaratie. Am depus statele la ITM si acum nu stiu daca am sanse sa ma duc la Adm Fin, la Sanatate, la CAS si la Comision ITM personal sa depun declaratiile din urma sau le trimit cu posta, cum scap de amenzi, mentionez ca firma e in sector 1 Bucuresti, vi s-a intamplat? ce ma sfatuiti? Multumesc



#95945 Pasii dupa infiintare SRL

Postat de Ioana T. on 01 August 2006 - 02:57 PM in Arhiva

Multumesc mult!



#95931 Pasii dupa infiintare SRL

Postat de Ioana T. on 01 August 2006 - 01:23 PM in Arhiva

Se declara conturile bancare la ADm Financiara in termen de 5 zile de la infiintare?



#95903 Pasii dupa infiintare SRL

Postat de Ioana T. on 01 August 2006 - 09:38 AM in Arhiva

Astazi imi iese CUI-ul si nu stiu incotr-o sa o iau, toate registrele si declaratiile care trebuie depuse si termenele lor, unde se depun etc, daca v-ati confruntat cu asta, va rog, ajutati-ma!

Mentionez ca este un SRL micro platitor de TVA si care va avea un angajat, multumesc!



#345 Pot sa semnez bilantul?

Postat de Ioana T. on 16 June 2004 - 08:58 AM in Arhiva

Va multumesc anticipat pentru raspuns!Am terminat ASE, dau licenta in sept a.c., am diploma de contabil emisa de Ministerul Muncii din 2000,am vechime de contabil pe cartea de munca de 2 ani.Pot in baza unui contract ce se inscrie Codului Civil sa tin contabilitatea completa(incl bilant) unei firme.




Cometa SQL