Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
asta da conta - CONCURS: Birou de contabil - Gallery - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut





- - - - -

asta da conta


    contabilitate adevarata...


    Maammmaa...nu stiam ca mai exista telefoane d-alea...
    • Quote
    Soba e criminala....la propriu!
    • Quote
    Undei PC-ul?
    Din ce an este imaginea? 19.... si cat?
    • Quote
    Parca o vad pe mama... Saraca de ea, prin cate schimbari a mai trecut... Si noi ne plangem cu declaratiile "onlain"
    • Quote
    Imi aduce aminte de ucenicia mea....
    • Quote
    istoria contabilitatii! sigur este vorba de contab pe la vre-o scoala sau primarie in nush ce catun! fata de masa. telefon din 1900 toamna, registre teanc pe masa, soba??? ioiiii!
    • Quote
    nu va mirati,era doar anul 2004,intrun municipiu!Dar acolo am invatat mult mai multe decat pe bancile facultatii!
    • Quote
    Bravo, cei care au facut contabilitate cu pixul pe hartie sunt cu adevarat cei mai buni. Respectele mele.
    • Quote
    Multumesc pentru aprecieri.Respectele mele pentru toti cei care au avut curajul de a imbratisa aceasta meserie!
    • Quote
    E din zilele noastre? Daca da...imi e mila de cata munca presteaza doamna aceea ca sa finalizeze o balanta!
    • Quote

    sau


    Cometa SQL