Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Inchidere ..fise fiscale..declaratii...bilant..??!! - CONCURS: Birou de contabil - Gallery - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut





- - - - -

Inchidere ..fise fiscale..declaratii...bilant..??!!


    inchidere de an, chinul se apropie de sfarsit...nici o problema ,mai e putin si incepem inchiderea lunii februarie...


    Am o intrebare: cum faceti sa ajungeti la scaun??? Pare incercuita zona :)
    • Quote
    Daca asa arata biroul , tare ma tem sa vad o balanta.
    • Quote
    Mai greu de gasit ceva pe acolo .......
    • Quote
    Biroul acesta imi aminteste cumva de primul meu birou de contabila :))) era micut , ca pentru un copil de gradi si pentru ca pe el trona comuterul eu trebuia sa lucrez pe genunchi. La inchideri imi aranjam hartiile pe jos in jurul sacunului intr-o ordine de care se minunau toti cei care paseau acolo. Dar pentru a ajunge la birou pe tocuri de 12 cm imi trebuia mult echilibru si multa rabdare :))) Cu tot respectul nu imi plac birourile in care totul e vraiste. :(
    • Quote
    Am si eu o intrebare...unde isi tine picioarele cine lucreaza acolo?
    • Quote
    Un exemplu de ...ASA NU!
    • Quote
    aoleo ce contabil, dar sunt sigur ca in dezordinea asta tot stie unde sunt puse documentele...ca sefu meu :))
    • Quote
    Nu va mai mirati , doamnelor si domnilor...nu vedeti ca nu-i la noi in tara? E in Italia si ar trebui sa fim mandrii ca ne trimit si italienii poze pentru concurs!
    • Quote
    de unde stii tu ca e-n Italia ?? de la stegulet sau ce ?
    pe punga cu rosu si albastru scrie "BRAILA" ... :laugh:
    • Quote

    viorel_georgescu53
    Apr 09 2012 08:34 AM
    Nu este in Italia.. mai e un stegulet cu Grecia..daca as trimite o poza azi a mai aparut un stegulet cu Spania ..de unde abia am venit..muncesc 2 luni si ma plimb 8 zile ..in Europa..si apoi in dezordinea de pe birou...eu gasesc orice foarte repede..numia sa nu cumva sa-mi faca cineva ordine..ca sant terminat..multumesc pentru aprecierile facute..si criticile..Sarbatori fericite de primavara...
    • Quote

    sau


    Cometa SQL