Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
quore's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


quore's Content

There have been 27 items by quore (Search limited from 10-December 07)



Sort by                Order  

#42766 Analiza economico-financiara

Postat de quore on 04 October 2005 - 10:32 AM in Arhiva

buna ziua
sunt incepatoare in ale meseriei, dar vreau sa evoluez. mai nou, mi se cere si analiza activitatii firmei. mentionez ca discut la sf de luna, si nu numai, cu seful meu despre ip, tva, insa acum se doreste mai mult.
voi cum procedati? indicatori abstracti nu cred ca-l vor ajuta
ma gandeam la o situatie pe vanzari, achizitii de marfa.
voi ce alte informatii mai oferiti sefilor vostrii ?
va multumesc anticipat pentru rabdare
o zi buna
quore_cri@yahoo.com



#15771 contract colectiv de munca unic 2005

Postat de quore on 04 April 2005 - 11:11 AM in Arhiva

din cate stiu eu, e doar o propunere. nu se tine cont de ea. e vb de partea a V-a a monitorului.




Cometa SQL