Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Gianinutza's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 5

Salt la continut


Gianinutza's Content

There have been 104 items by Gianinutza (Search limited from 23-November 07)



Sort by                Order  

#124628 ghid practic Reglementari contabile cf OMF 1752

Postat de Gianinutza on 09 March 2007 - 12:50 PM in Arhiva

Si mie mi-ar trebui! :pullhair:



#120995 proces vb compensare 3 pj

Postat de Gianinutza on 15 February 2007 - 12:59 PM in Arhiva

Vezi postareaBIBI, la Feb 8 2007, 10:45 PM, a spus:

Cu conditia ca cea care a platit sa fie clientul celei care a luat materialele.
X client Y; W furnizor Y ; X achita lui Y achita lui W.Daca valoarea este sub 10.000 lei si nu are o vechime mai mare de 60 zile de la data emiterii facturii, o faceti intre voi, altfel va plimbati pe la IMI.


Vezi postareaGianinutza, la Feb 15 2007, 02:55 PM, a spus:

Vezi postareaBIBI, la Feb 8 2007, 10:45 PM, a spus:

Cu conditia ca cea care a platit sa fie clientul celei care a luat materialele.
X client Y; W furnizor Y ; X achita lui Y achita lui W.Daca valoarea este sub 10.000 lei si nu are o vechime mai mare de 60 zile de la data emiterii facturii, o faceti intre voi, altfel va plimbati pe la IMI.
multumesc mult!

Vezi postareaBIBI, la Feb 8 2007, 10:45 PM, a spus:

Cu conditia ca cea care a platit sa fie clientul celei care a luat materialele.
X client Y; W furnizor Y ; X achita lui Y achita lui W.Daca valoarea este sub 10.000 lei si nu are o vechime mai mare de 60 zile de la data emiterii facturii, o faceti intre voi, altfel va plimbati pe la IMI.
multumesc mult!



#120385 proces vb compensare 3 pj

Postat de Gianinutza on 07 February 2007 - 12:20 PM in Arhiva

cum pot sa fac compensare daca am 2 firme, am cumparat pe una materiale si le-a platit cealalta iar fz meu vrea compensare ca sa se scada? MULTUMESC!



#120383 Monografie fond de garantare

Postat de Gianinutza on 07 February 2007 - 12:14 PM in Arhiva

Vezi postareaidu, la Feb 7 2007, 11:41 AM, a spus:

6452 = 4371 (analitic separat)


Vezi postareaidu, la Feb 7 2007, 11:41 AM, a spus:

6452 = 4371 (analitic separat)




Cometa SQL