Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
zara's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


zara's Content

There have been 9 items by zara (Search limited from 01-December 07)


Sort by                Order  

#192933 soft calcul vechime?

Postat de zara on 01 February 2009 - 05:25 PM in Arhiva

Adresa mea de mail este tdimera@yahoo.com . Multumesc anticipat.



#188413 soft calcul vechime?

Postat de zara on 27 November 2008 - 08:50 PM in Arhiva

E grozav programul. Multumim cu plecaciuni, dar softul acela mai complex de unde am putea sa-l luam (achizitionam)?



#188408 WINMENTOR

Postat de zara on 27 November 2008 - 08:19 PM in Arhiva

La adresa afisata de lenuta.pop, in winmentor-fixed sunt sunt niste programele dar nu reusesc sa ma prind cum si la ce folosesc. Voi le-ati incercat?



#186917 evidenta stocuri restaurant

Postat de zara on 10 November 2008 - 09:04 PM in CONTABILITATE STOCURI

Am si eu aceeasi situatie, contabilitate la bar-restaurant, multe stocuri , preturi diverse si simt ca incep sa o iau razna. De aceea m-am reorganizat, adik am inceput sa tin evidenta la pret de achizitie, valoric folosind inventarul intermitent. Ma intreb daca cei care procedeaza la fel au trecut si printr-un control de fond, daca au fost probleme si comentarii din partea domnilor inspectori.



#160021 Cerere monografie activitate hotel

Postat de zara on 27 January 2008 - 11:12 AM in MONOGRAFII CONTABILE

As dori si eu o asemenea monografie.Adresa este tdimera@yahoo.com. Multumesc mult.



#108510 monografie firma taximetrie

Postat de zara on 20 November 2006 - 07:12 PM in Arhiva

Eu stiam invers, ca monetarele nu mai sunt obligatorii si se taie chitanta pentru incasari.



#107343 punct de lucru (sediu secundar)

Postat de zara on 14 November 2006 - 12:08 AM in Aspecte juridice privind societatile comerciale

Totusi eu cred ca la punctul de lucru trebuie tinut registrul de casa atat timp cat exista incasari si plati . Din tot ce am citit pe forumuri ( si credeti-ma, am cautat de am innebunit) ar mai trebui si receptii, registrul jurnal de vanzari si cumparari, dar nu am gasit o baza legala pentru ele (in afara de registru de casa). Poate ne poate lamuri cineva.



#57059 monografie asociere in participatiune

Postat de zara on 21 December 2005 - 10:40 PM in Arhiva

multumesc pentru raspuns, dar cam ce hartoage, concret, ar trebui sa fac. contabilii cu care am mai discutat despre asta m-au speriat ca este greu, mult de lucru si cam atat.



#56957 monografie asociere in participatiune

Postat de zara on 20 December 2005 - 11:07 PM in Arhiva

Va rog sa ma ajutati cu o monografie/legislatie referitor la asocierea in participatiune. tot ce am gasit pana acum este destul de vag, nimic concret, de parca nimeni nu ar mai avea o astfel de situatie. multumiri anticipate.




Cometa SQL