Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
mariansky's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


mariansky's Content

There have been 5 items by mariansky (Search limited from 05-December 07)


Sort by                Order  

#149068 achizitie auto

Postat de mariansky on 27 October 2007 - 10:13 PM in Arhiva

Buna seara
Am si eu o rugaminte, puteti sa-mi spuneti daca pot achizitiona o masina pe firma nou infiintata (firma de transport ca obiect principal de activitate)?



#146380 lamurire sarcina si lehuzie

Postat de mariansky on 03 October 2007 - 08:29 AM in Arhiva

In cazul in care din cele 6 luni pe baza carora se calculeaza concediul de sarcina si lauzie am fost 4 luni in medical, imi puteti spune ce salariu se ia in calcul in cele 4 luni de medical, salariul brut de incadrare sau cel pe baza caruia s-a calculat CM? Multumesc



#133150 legea 30/1990

Postat de mariansky on 06 June 2007 - 08:31 AM in Arhiva

Va rog mult cine are legea 30/1990, sa o posteze.
Multumesc anticipat.



#126552 Program gratuit de facturare

Postat de mariansky on 26 March 2007 - 09:07 AM in Arhiva

Nu stiu dak am postat unde trebuie, in caz contrar rog moderatorii sa ma redirectioneze. Am nevoie de un soft de facturare care sa includa calcularea preturilor pe baza cursului mediu ponderat ( factura de avans un curs, factura de rest plata un curs). Am nevoie urgenta, poate fi si contracost (e pe firma).
Multumesc anticipat.



#64850 registre vizate la finante

Postat de mariansky on 06 February 2006 - 03:42 PM in REGISTRE NECESARE / OBLIGATORII

ca sa inteleg si eu, nu se mai vizeaza deloc?




Cometa SQL