Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Dananatalia's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Dananatalia's Content

There have been 2 items by Dananatalia (Search limited from 04-December 07)


Sort by                Order  

#114993 subiecte examen acces 2006

Postat de Dananatalia on 09 January 2007 - 09:55 PM in Arhiva

Daca are cineva subiectele de la examenul de acces pt.contabil autorizat cu studii medii din 2006 va rog le-as dori si eu pe adresa nataliaiancu@yahoo.com sau daca stiti unde le pot gasi.Stiu ca este devreme dar anul trecut am sarit peste examen pt.ca stiam ca este in toamna.Va multumesc



#114990 Examen acces contabil autorizat 2007

Postat de Dananatalia on 09 January 2007 - 09:35 PM in EXAMENUL PT CONTABIL CU STUDII MEDII

stie cineva anul acesta (2007)cand se va da examenul pt accesul la profesia de contabil autorizat cu studii medii? Si daca am liceul de informatica si cursuri de contabilitate informatizata si o experienta de 6 ani vechime in functia de contabil credeti ca am vreo sansa? La ceccar mai mult experienta conteaza din cate in teleg eu poti da examen si daca ai si alte studii in afara de cele economice.Va rog chiar am nevoie de ajutor.




Cometa SQL