Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Cyber Dracula's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Cyber Dracula's Content

There have been 1 items by Cyber Dracula (Search limited from 13-November 07)


Sort by                Order  

#235335 capital social - diverse aspecte

Postat de Cyber Dracula on 13 January 2011 - 03:22 PM in Aspecte juridice privind societatile comerciale

Salutari,

Am si eu nevoie de cateva informatii. Vreau sa imi mut contul bancar (pe care il am declarat si la capitalul social) la alta banca si vreau sa stiu care este procedura, dpdv reg comertului etc (nu banca :biggrin: )?

multumesc




Cometa SQL