Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
zsuzsa1983's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


zsuzsa1983's Content

There have been 5 items by zsuzsa1983 (Search limited from 24-November 07)


Sort by                Order  

#165633 Dreptul / obligatia de semnatura

Postat de zsuzsa1983 on 11 March 2008 - 03:45 PM in Important in meseria de contabil

salutare tuturor
as avea si eu o intrebare
acu am dat licenta -am terminat specializarea de contabilitate si informatica de gestiune
si am auzit de la cineva ca pot semna bilant daca sunt angajata la societate ca director economic dar nu si la alte firme(fara sa am expert sau autorizat)
stie cineva ceva despre asta?
multumesc



#165629 examen aptitudini 2008

Postat de zsuzsa1983 on 11 March 2008 - 03:39 PM in Arhiva

salutare tuturor
scrie perioada examenelor pe siteul ceccar
si as avea si eu o intrebare-acu am terminat facultatea si vreau sa ma inscriu si eu la ceccar
stiu ca se da un examen de admitere si candva trebuia sa ai 3 ani vechime ca sa poti intra-mai este valabil acest lucru?



#147073 Contabilitate PFA

Postat de zsuzsa1983 on 09 October 2007 - 01:48 PM in Contabilitate PFA

salut
as avea si eu cateva intrebari daca ma poti ajuta
vreau sa fac contabilitate la o asociatie sportiva nonprofit, neplatitor de tva.contabilitate in partida simpla
care sunt registrele care trebuiesc conduse?
oare tre sa depun la finante ceva declaratii?declaratie de venit global?
mersi mult



#147068 Ce se intampla daca depasesti pragul de 35000 € ?

Postat de zsuzsa1983 on 09 October 2007 - 01:24 PM in Arhiva

salutari
e prima data cand scriu
am o intrebare daca ma puteti ajuta
eu fac contabilitate in partida dubla dar cineva m-a rugat sa fac contabilitate la o asociatie sportiva, nonprofit, neplatitoare de tva -care se tine in partida simpla.
nu prea stiu in ce consta acest lucru
am inteles ca trebuiesc conduse cateva registre-imi puteti spune ce registre?
o alta intrebare-oricine poate face contabilitate in partida simpla?sau trebuie contabil autorizat?
va rog sa ma ajutati
multumesc



#137102 asociatie sportiva non-profit

Postat de zsuzsa1983 on 13 July 2007 - 10:32 AM in Arhiva

buna tuturor
am o problema, daca ma poate ajuta cineva
in ce consta contabilitatea unei asociatii sportive non-profit?
cum se face contabilitate :in partida simpla sau dubla?
trebuie depus bilant, etc....
si orice altceva legat de aceasta.
multumesc mult !




Cometa SQL