Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
internet's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


internet's Content

There have been 2 items by internet (Search limited from 23-November 07)


Sort by                Order  

#185605 impresii examen admitere expert contabil 26 oct 2008

Postat de internet on 27 October 2008 - 11:25 AM in Arhiva

Asa ne trebuie daca nu stim cand trebuie sa vorbim si cand trebuie sa ne tinem gura, ne-am laudat ca au fost super usoare subiectele de saptamana trecuta, acum ne-au linistit , sper sa nu picam toti.
Sunt sigura ca cei care au spus de copiat nici macar nu au fost la examen au vorbit asa sa se afle in treaba, cel mai grav este ca noi toti am avut de pierdut din cauza celor care au scris prostii.



#185092 Despre subiectele date la examen CECCAR 2008

Postat de internet on 22 October 2008 - 07:24 AM in Arhiva

varianta 2 la fiscalitate
42,49,56,58,60,68
bafta in continuare




Cometa SQL