Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
VEROSO's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


VEROSO's Content

There have been 7 items by VEROSO (Search limited from 22-November 07)


Sort by                Order  

#201867 stagiu anul I

Postat de VEROSO on 15 May 2009 - 08:34 PM in PERIOADA DE STAGIU

Citeaza

Da. Este deductibil 2%, dar atentie la alcool si tutun...acestea sunt integral nedeductibile ( pb.2, aplicatia2, anul I ).

Eu stiam ca la alcol si tutun nu se deduce TVA-ul dar in problema nu specifica nimic de TVA



#201835 stagiu anul I

Postat de VEROSO on 15 May 2009 - 12:15 PM in PERIOADA DE STAGIU

Mersi mult pentru raspuns. Poate colaboram impreuna la celelate rezolvari ale problemelor.Adresa mea e kevincimsor@yahoo.com



#201679 stagiu anul I

Postat de VEROSO on 13 May 2009 - 06:24 PM in PERIOADA DE STAGIU

Nu a rezolvat nimeni din lucrarea pentru anul II grupa I .Adresa mea e kevincimsor@yahoo.com

protocolul nu este deductibil 2% din profit?

Fisiere atasate




#201398 stagiu anul I

Postat de VEROSO on 11 May 2009 - 09:08 PM in PERIOADA DE STAGIU

Poti sa ma ajuti si pe mine cu rezolvarile pe care le ai ,adresa mea e kevincimsor@yahoo.com.Iti trimit si eu ce am rezolvat.Multumesc.



#200923 stagiu anul I

Postat de VEROSO on 06 May 2009 - 06:06 PM in PERIOADA DE STAGIU

Nu am rezolvat problema cu bilantul.Am rezolvat cateva probleme din lucrarea pe anul doi.Adresa mea de mail e Kevincimsor@yahoo.com



#200702 stagiu anul I

Postat de VEROSO on 04 May 2009 - 06:32 PM in PERIOADA DE STAGIU

Cred ca avem aceasi lucrare. Atases aplicatia nr.2 din lucrare anul I.Poate sunt aceleasi.
Iar in legatura cu problemele trebuie rezolvate toate de pe lucrare, am intrebat eu la Cecar.

Fisiere atasate




#200620 stagiu anul I

Postat de VEROSO on 03 May 2009 - 07:06 PM in PERIOADA DE STAGIU

Si eu sunt anul doi de stagiu grupa 1 si am de depus doua lucrari pana pe 29 mai .Poate colaboram cu totii pentru lucrare.




Cometa SQL