Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
bdrotaru's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


bdrotaru's Content

There have been 1 items by bdrotaru (Search limited from 22-November 07)


Sort by                Order  

#192361 PFA vs SRL vs ANGAJAT vs II

Postat de bdrotaru on 26 January 2009 - 07:09 PM in Infiintare, radiere, modificare, suspendare PFA

Societateala care lucrez (distributie diverse marfuri) doreste sa treaca de la angajat la PFA
Mentionez ca salariul meu actual este sal minim pe economie pentru cei care au terminat studii superioare.
Doresc sa stiu ce este mai bine pentru mine:
sa devin PFA (care este dif din punctul meu de vedere intre a fi angajat sau PFA)
sa-mi intemeiez un SRL si sa prestez servicii atat pt sucietate cat si alte activitati conexe pentru mine
sa incerc sa raman angajat.




Cometa SQL