Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
$$ Bogdan $$'s Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


$$ Bogdan $$'s Content

There have been 2 items by $$ Bogdan $$ (Search limited from 15-November 07)


Sort by                Order  

#185488 Evaluare economica si financiara a intreprinderii

Postat de $$ Bogdan $$ on 25 October 2008 - 08:16 PM in Arhiva

la urma urmei fiecare face cum crede de cuviinta. eu nu am facut decat sa dau mai departe un raspuns pe care l-am primit de la o persoana abilitata in domeniu membra CECCAR si ANEVAR. Succes tuturor maine la examen si doamne-ajuta sa luam cu totii



#185456 Evaluare economica si financiara a intreprinderii

Postat de $$ Bogdan $$ on 25 October 2008 - 09:58 AM in Arhiva

mama lui de rationament profesional. Se realizeaza cheltuieli de cercetare dezvoltare pentru mentinerea potentialului exsitent atunci cand se modifica proprietatile unui bun deja existent. cum puteti spune ca cheltuielile destinate crearii unui nou produs nou, chiar si daca este folosit pentru inlocuirea altuia care va iesi de pe piata, sunt cheltuieli pentru mentinerea potentialului existent. e un produs nou cu care intreprinderea incearca piata, care poate imbunatati sau nu potentialul existent. asa ca raspunsul e 9.000. intreba-ti si voi un profrsionist contabil si-o sa vede-ti ca asta e raspunsul.eu asa am facut




Cometa SQL