Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Barsan Ionela's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Barsan Ionela's Content

There have been 3 items by Barsan Ionela (Search limited from 24-November 07)


Sort by                Order  

#202888 stagiu anul I

Postat de Barsan Ionela on 29 May 2009 - 07:50 AM in PERIOADA DE STAGIU

Vezi postareavfna, la May 28 2009, 09:28 AM, a spus:

SUNT STAGIAR ANUL I GRUPA 2 LA CONSTANTA, M-AM OPRIT LA REZOLVAREA LUCRARII "GRUPA V-Categoria IX"...PUTEM COLABORA STIMATI COLEGI...DACA AVETI REZOLVARILE...FACEM SCHIMB CU CEEA CE AM REZOLVAT EU! MULTUMESC ANTICIPAT!
buna
si eu m-am cam blocat la unele probleme
adresa mea este ali_ratzoi@yahoo.com
tu duci lucrarea azi? ca eu nu stiu ce sa fac ca nu am terminat-o
astept un semn



#201522 stagiu anul I

Postat de Barsan Ionela on 12 May 2009 - 06:41 PM in PERIOADA DE STAGIU

Vezi postareanicolaitza, la May 2 2009, 01:09 PM, a spus:

Eu sunt grupa II si sunt curioasa daca toata grupa II are aceleasi probleme.
Buna. Si eu sunt tot grupa II anul I. Stii cumva pana cand trebuie sa predam lucrarile si cand sunt cursurile?
Adresa mea de email este ali_ratzoi@yahoo.com



#187165 REZULTATE - examen acces Expert Contabil 2008

Postat de Barsan Ionela on 12 November 2008 - 08:49 PM in Arhiva

Buna
Si eu am dat anul acesta pt. prima data si am luat.
Am avut maaaaaaaaaaare noroc.
Pe noi ne-au lasat sa ne inspiram............
Si cu toate astea au fost ffffffffffff multi picati.
La C-ta au zis ca dureaza o saptamana sau chiar doua rezolvarea contestatiilor. :thumbup: Cam mult pt. cei care asteapta.
Bafta multa celor care asteapta raspunsul iar pt. cei care au luat felicitari si spor la treaba.




Cometa SQL