Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
gabydanes's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


gabydanes's Content

There have been 2 items by gabydanes (Search limited from 18-December 07)


Sort by                Order  

#194196 Campanie de promovare conta.ro

Postat de gabydanes on 14 February 2009 - 08:11 PM in Arhiva

Ma ofer si eu voluntar.E-mail: gabydanes@yahoo.com, Barlad.



#194194 Cheltuieli de capital-dotari independente

Postat de gabydanes on 14 February 2009 - 07:59 PM in Arhiva

Buna tuturor.Am o intrebare referitoare la documentele care se prezinta la trezorerie, in cazul platii unei firme care executa o lucrare incadrata la "Alte cheltuieli de capital" - dotari independente, in cazul unei institutii publice.Eu stiu ca trebuie sa prezint in aceasta situatie, pe langa ordinul de plata si ordonantarea de plata, urmatoarele documente:
-Lista de investitii aprobata de MECT
-Anexa nr.1A
-Anexa nr.2B
Se pune problema angajarii unui diriginte de santier, care sa raspunda de lucrare si sa verifice efectiv lucrarile efectuate.In aceasta situatie, se schimba datele problemei, ca trebuie completata si anexa nr.3, in care apar IGSIC si C+M. In aceasta situatie, ce documente trebuie sa prezint pentru efectuarea platii catre furnizor? Astept un raspuns. Multumesc celor care au amabilitatea sa imi raspunda.




Cometa SQL