Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
balintk's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


balintk's Content

There have been 4 items by balintk (Search limited from 25-November 07)


Sort by                Order  

#222643 program saga

Postat de balintk on 17 March 2010 - 10:09 PM in Arhiva

Din pacate nici la mine nu merge din 16.03.2010. Nu stiti nimic, din ce cauza? Mentionez ca am net Romtelecom. Am vorbit cu cineva care are RDS si ei functioneaza.



#222034 ASOCIATIA PROFESIONALA A ECONOMISTILOR SI CONTABILILOR DIN ROMANIA

Postat de balintk on 11 March 2010 - 10:34 PM in Arhiva

Multumesc pentru ca mi-ati sustinut interesele! Felicitari pentru tot ceea ce ati facut pana acum!
Oare aceste interese sunt numai a celor 50 de persoane? Nu inteleg persoanele care sunt numai vizitatori pe aceste forumuri, poate nu avem interese comune, de aceea nu-si manifesta intentia de adeziune.



#221212 CONTABILITATE BANCARA

Postat de balintk on 06 March 2010 - 07:41 PM in CONTABILITATE BANCARA

Se gaseste in http://www.bnr.ro/In...edit--1965.aspx, sau in index reglementari contabile.



#212332 Auditor intern

Postat de balintk on 17 October 2009 - 09:18 PM in Arhiva

Vezi postarealaur_vd, la Sep 27 2009, 12:24 PM, a spus:

buna ziua. sunt nou membru al acestui forum.
activeaza unul dintre voi ca auditor intern intr-o banca?
multumesc.
Am gasit acest forum, Sunt ( am fost )auditor intern la o banca.




Cometa SQL