Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
catalina adina's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


catalina adina's Content

There have been 2 items by catalina adina (Search limited from 16-November 07)


Sort by                Order  

#208346 cerere de practica / mentor / indrumator

Postat de catalina adina on 30 July 2009 - 03:05 PM in Practica in domeniul contabil

Imi doresc sa-mi schimb profesia, am invatat, am luat examenul de acces, dar nu am experienta in domeniu, de aceea va rog mult, poate cineva cu experienta sa ma ajute? Sunt din Bacau, Adresa este: catalinabreahna@yahoo.com



#206348 Evaluare economica si financiara a intreprinderii

Postat de catalina adina on 06 July 2009 - 02:41 PM in Arhiva

problemaVa rog, daca stie cineva sa rezolve pb62/evaluare, nu-mi sunt clare raspunsurile de pe site. Se cere activul net contabil corectat, dupa parerea mea ar fi :
ANC=(10000+3000+5000)-(2000+6000+1000)=9000
Are cineva alta parere ? Multumesc.




Cometa SQL