Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
any_268's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


any_268's Content

There have been 5 items by any_268 (Search limited from 23-November 07)


Sort by                Order  

#241543 incetare CIM, cu probleme

Postat de any_268 on 23 May 2011 - 07:02 PM in CONFLICTE DE MUNCA

buna seara!in sfarsit mi-a dat decizia de incheiere a contractului cu acordul partilor,asa cum convenisem cu ea.multumesc tuturor pt sfaturi.mai am o intrebare of topic:pot beneficia de somaj daca am lucrat din 19 noiembrie 2010 pana pe 14 aprilie 2011?



#241517 incetare CIM, cu probleme

Postat de any_268 on 23 May 2011 - 06:34 AM in CONFLICTE DE MUNCA

asa m-am gandit si eu....



#241507 incetare CIM, cu probleme

Postat de any_268 on 22 May 2011 - 06:38 AM in CONFLICTE DE MUNCA

Buna dimineata!Eu stabilisem cu ea sa inchei cu acordul partilor(ma imbolnavisem la serv,imi venise rau pt ca am stat cu mult peste program in ultima perioada dar nu m-a lasat sa plec,am continuat sa lucrez asa) si dna a incheiat demisie...eu nu am semnat nimic,oare asta e motivul pt care refuza sa-mi dea decizia?!



#241458 incetare CIM, cu probleme

Postat de any_268 on 20 May 2011 - 06:38 PM in CONFLICTE DE MUNCA

buna seara!problema e ca angajatorul refuza sa-mi dea decizia.ce sa fac in acest caz?



#241405 incetare CIM, cu probleme

Postat de any_268 on 19 May 2011 - 12:58 PM in CONFLICTE DE MUNCA

Buna ziua!Va rog sa ma ajutati si pe mine in urmatarea situatie:la incetarea activitatii intr-o societate comerciala carnetele de munca se dau salariatilor si se inregistreaza totul in revisal;cum se procedeaza cu demisia?nu mai primesc decizia de incetare semnata de ambele parti?angajatorul nu vrea sa-mi dea decizia pe motiv ca nu se mai procedeaza asa.De la Sanatate,pentru a-mi putea plati"din mana" asigurarile de sanatate mi s-a cerut decizia de incetare si fisa fiscala.Ce e de facut in acest caz?Multumesc!




Cometa SQL