Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
diana str's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


diana str's Content

There have been 3 items by diana str (Search limited from 21-November 07)


Sort by                Order  

#243902 Intreprindere individuala cu mai multe coduri CAEN

Postat de diana str on 19 August 2011 - 07:31 PM in Infiintare, radiere, modificare, suspendare I.I.

Buna!
Am o intreprindere individuala cu obiect principal de activitate cultivrea cerealelor.As vrea pe aceasta II sa deschid o vulcanizare.Imi spuneti tot ce trebuie sa fac?
MUltumesc!
Cu stima!



#236025 revenirea la impozit venit micro de 3%

Postat de diana str on 26 January 2011 - 02:55 PM in Arhiva

buna! daca este o firma infiintata anul trecut in iulie si a optat pentru impozit pe profit, poate trece pe microintreprindere.Nu a mai fost microintreprindere pana acum.



#234044 inreg. fonduri UE pt. I.I.

Postat de diana str on 10 December 2010 - 12:03 PM in Contabilitate I.I.

AM O INTRPRINDERE INDIVIDUALA. AM primit fonduri de la Uniunea Europeana pentru un proiect in agricultura(Masura 112) .Aceste fonduri le trec in REG DE INC SI PLATI, LA INCASARI, NU? Se impoziteaza aceste venituri?




Cometa SQL