Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
laur332004's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


laur332004's Content

There have been 1 items by laur332004 (Search limited from 03-December 07)


Sort by                Order  

#248453 Schimbari in firma

Postat de laur332004 on 12 March 2012 - 09:58 AM in Aspecte juridice privind societatile comerciale

Cu respect,as avea si eu o nelamurire :am o societate cu sediul social in Iasi si punctul de lucru in Vaslui si as vrea,daca se poate,fara sa schimb sediul social,sa fac platile lunare si actele contabile aferente la trezoreria vaslui,mentionez ca as dori sa schimb si contabilul deoarece imi este mai usor asa eu locuind permanent in Vaslui.Va multumesc anticipat




Cometa SQL