Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Baruta Orbai Katalin's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Baruta Orbai Katalin's Content

There have been 6 items by Baruta Orbai Katalin (Search limited from 15-November 07)


Sort by                Order  

#260615 Completare RJIP

Postat de Baruta Orbai Katalin on 14 February 2014 - 04:35 PM in Contabilitate PFA

am inteles ca factura emisa nu se inregistreaza doar incasarea facturii.asa este?



#260611 Completare RJIP

Postat de Baruta Orbai Katalin on 14 February 2014 - 03:49 PM in Contabilitate PFA

Buna ziua as avea si eu o intrebare facturile emise de Pfa unde se inregistreaza? am un pfa care se ocupa cu avon si nu stiu unde sa trec facturile emise de ea unni m-iau spus ca tot in RJIP dar daca este asa atuncea totus cum?



#258417 schimbarea functiei unui angajat

Postat de Baruta Orbai Katalin on 01 November 2013 - 04:50 PM in CODUL MUNCII

Va multumesc frumos si va doresc un sfrsit de saptamana minunat :biggrin2:



#258413 schimbarea functiei unui angajat

Postat de Baruta Orbai Katalin on 01 November 2013 - 04:28 PM in CODUL MUNCII

m-am gandit la varianta de act aditional dar n-am fost suta la suta convinsa ca ar fi asa simplu va multumesc frumos,da daca acest post inca nu a avut firma,adica nu figureaza in organigrama societatii si atuncea este asa de simplu?



#258409 schimbarea functiei unui angajat

Postat de Baruta Orbai Katalin on 01 November 2013 - 02:20 PM in CODUL MUNCII

buna ziua as dori sa ma ajutati si pe mine.Avem un angajat pe post de muncitor necalificat , daar mai mult in ultima vreme se ocipa cu transport de marfa pentru clienti(suntem un magazin de materiale de constructii),am dori sa ii modificam functia in conducator auto.care sunt demersurile?va multumesc anticipat pt raspunsuri



#250954 sunt domiciliu si cnp-ul clientului obligatorii de trecut in factura?

Postat de Baruta Orbai Katalin on 12 November 2012 - 11:17 PM in Arhiva

buna seara as avea si eu o intrebare fiin foarte la inceputul acestei "meserii" am auzit ca pe factura la delegat nu mai este obligatoriu trecut numele si ca ni mai este obligatoriu semnarea si stampilarea .oare este adevarat?desi cum ar fii o factura valavila fara semnatura?nu se poate sau da?




Cometa SQL