Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
mikkacont's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


mikkacont's Content

There have been 5 items by mikkacont (Search limited from 25-November 07)


Sort by                Order  

#256859 bilant iunie 2013

Postat de mikkacont on 14 August 2013 - 07:30 AM in Arhiva

Buna ziua! Pentru o societate aflata in insolventa se depune raportare la iunie? Anul trecut a avut venituri mai mari de 2.200.000 RON, dar prin februarie a intrat in insolventa. Va multumesc!



#254169 sponsorizare

Postat de mikkacont on 11 April 2013 - 01:53 PM in Arhiva

Imi cer mii de scuze :wacko:



#254149 sponsorizare

Postat de mikkacont on 11 April 2013 - 10:45 AM in Arhiva

BUNA ZIUA! LEGAT DE SPONSORIZARE, AM URMATOAREA PROBLEMA: SUNT UN SRL CARE AM ORGANIZAT UN EVENIMENT. PENTRU A DESFASURA ACEASTA ACTIVITATE AM PRIMIT SPONSORIZARE. AM MAI MULTE INTREBARI. POT PRIMI SPONSORIZARI, EU CA SI SRL? DACA DA UNDE LE INCADREZ? COLECTEZ TVA? CHELTUIELILE CUM LE INCADREZ? AM TOT CAUTAT SI NU AM GASIT O SOLUTIE. VA MULTUMESC ANTICIPAT?



#251024 somaj tehnic 2012

Postat de mikkacont on 17 November 2012 - 02:57 PM in SOMAJ

Vezi postareaOtilia Alupei, la 12 November 2012 - 07:07 PM, a spus:


MULTUMESC! :blink:



#250928 somaj tehnic 2012

Postat de mikkacont on 11 November 2012 - 08:00 PM in SOMAJ

buna seara! am niste neclaritati cu privire la somajul tehnic in anul 2012. Am inteles ca pe perioada suspendarii contractului se acorda un salariu de minim 75% din salariul de baza. Am inteles care sunt drepturile si obilgatii salariatilor. Dar ale angajatorului? Fac raportarea in revisal. Trebuie sa anunt mai intai ITM-UL cum ca datorita dificutatilor suntem nevoiti sa dam in somaj tehnic salariatii? Am mai citit cum ca in 2009, 2010 societatea beneficia de scutire la plata contributiilor cel mult 90 de zile. Dar in 2012? Va multumesc anticipat pentru ajutor! Am dat un search dar nu am gasit nimic care sa ma lamureasca.




Cometa SQL