Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Moraru82's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Moraru82's Content

There have been 1 items by Moraru82 (Search limited from 21-November 07)


Sort by                Order  

#264741 restituire numerar contravaloare tichete necuvenite

Postat de Moraru82 on 13 October 2014 - 12:26 PM in Arhiva

Buna ziua,

Am si eu o problema.
M-am angajat in data de 8 septembrie cu functie de baza la o firma, iar pana pe 2 septembrie am lucrat la alta firma tot cu functie de baza.
Am primit de la firma unde m-am angajat pe 8 sept si unde lucrez in continuare, 17 bonuri,cate zile am lucrat.
Acum, firma de contabilitate spune ca nu aveam dreptul la aceste bonuri si mi le opreste pentru ca nu am lucrat de la inceputul lunii la firma actuala, dar eu nu am lucrat in acelasi timp la 2 locuri de munca .Este corect-Legal sa mi se opreasca aceste bonuri?
Multumesc.




Cometa SQL