Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Alexandra Marcas's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Alexandra Marcas's Content

There have been 3 items by Alexandra Marcas (Search limited from 15-November 07)


Sort by                Order  

#277689 Facturare in program

Postat de Alexandra Marcas on 19 February 2017 - 08:10 PM in ALTE PROBLEME CONTABILE

Buna,

Am nevoie de experienta voastra.
Sotul meu are o firma de transport si momentan utilizeaza top-uri de facturi dar ar vrea sa factureze intr-un program.Care sunt pasii si ce trebuie sa faca? Contabila noastra este incepatoare, tocmai iesita de pe baniciile CECAR-ului si inca nu ne poate da aceste detalii. Banuiesc ca primul pas este instalarea unui program de facturare.
Ceea ce nu stiu este - daca putem sa continuam cu numaratoarea si seria facturilor din top,
- daca trebuie sa intocmesc anumite declaratii, cum ca imi schimb modul de facturare

Daca aveti mai multe informatii decat cele pe care vi le-am cerut sunt bine venite pentru mine.

Va multumesc!



#276913 Acces stagiu expert - topic 2017

Postat de Alexandra Marcas on 05 January 2017 - 02:53 PM in EXAMENUL PT EXPERTI SI CONTABILI AUTORIZATI

Buna!

De unde as mai putea cumpara ghidul de acces stagiu pentru expert contabil 2016 in afara de Ceccar. La Sibiu nu mai sunt exemplare si de pe editura Ceccar nu au vanzari online!

P.S. Nu stiu daca am scris in topicul in care trebuia :wink:



#276671 Acces stagiu expert - 2016

Postat de Alexandra Marcas on 08 December 2016 - 08:10 AM in EXAMENUL PT EXPERTI SI CONTABILI AUTORIZATI

Buna! Interntionez sa dau examenul si eu la anul si as vrea sa ma apuc de citi de pe acum. Are cineva dintre voi ghidul din 2016 in format electronic?




Cometa SQL