Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Ionescsan's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Ionescsan's Content

There have been 3 items by Ionescsan (Search limited from 16-November 07)


Sort by                Order  

#278153 evidenta contabilitate primara in SAGA

Postat de Ionescsan on 05 April 2017 - 05:43 PM in PROGRAME DE CONTABILITATE

orice program, cred eu, are un manual de utilizare.daca ati achizitionat si actualizarile puteti solicita ajutor furnizorului de program.un program va ajuta, dar nu este intotdeauna suficient.sunt multe de spus, despre folosirea unui program, dar, cred ca trebuie sa cunoasteti si documentele obligatorii, modul lor de intocmire, si cateva conturi.



#277739 Facturare in program

Postat de Ionescsan on 22 February 2017 - 08:10 PM in ALTE PROBLEME CONTABILE

Ordinul 2226 a fost abrogat de ordinul 2634/2015. Programele de contabilitate au atasat si un program de facturare.Uneori chiar si extern.Cautati, nu e greu, si nu stiu daca este permis sa fac reclama.



#276853 Urari pt membrii forumului

Postat de Ionescsan on 01 January 2017 - 08:25 PM in Arhiva

Multumim de urari. La multi ani !




Cometa SQL