Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Corina-Flavia's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Corina-Flavia's Content

There have been 1 items by Corina-Flavia (Search limited from 15-November 07)


Sort by                Order  

#280145 monografie fonduri europene

Postat de Corina-Flavia on 26 September 2017 - 12:28 PM in CONTABILITATEA INSTITUTIILOR PUBLICE

Buna ziua.
Lucrez intr-o primarie si avem un proiect pe fonduri europene masura 7.2
Am nevoie de o monografie contabila cu inregistrarile care trebuiesc efectuate de la intrarea avansului, derulare plati etc. atat pe venituri cat si pe cheltuieli. Am cautat pe net si am intrebat pe la colegi, dar nimeni nu ma lamureste concret.
Va multumesc frumos.




Cometa SQL