Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
IonutMacovei24's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


IonutMacovei24's Content

There have been 2 items by IonutMacovei24 (Search limited from 15-November 07)


Sort by                Order  

#286275 Casa de marcat PFA

Postat de IonutMacovei24 on 15 January 2019 - 02:41 AM in Legislatie specifica PFA

Multumesc frumos pentru raspunsuri!Sper sa imi fie de folos!Va salut cu respect!



#286261 Casa de marcat PFA

Postat de IonutMacovei24 on 14 January 2019 - 11:34 AM in Legislatie specifica PFA

Imi cer scuze daca este off topic!
Va spun tuturor buna ziua si salutare tuturor in primul rand,sunt nou pe aici,si caut niste raspunsuri.

Am un PFA pe care l-am deschis pentru a activa in domeniul evenimentelor(nunti,botezuri,etc) mai exact corturi mobile ce se monteaza la locatia clientului.
Intrebarile mele sunt urmatoarele:
- Am nevoie de casa de marcat,sau chitante,facturi?
- Pentru PFA trebuiesc platite carti de munca daca este afacere in familie?
- Ce acte sunt necesare pentru transportarea corturilor(in cazul in care masina ce transporta este oprita de politie si cer documente)

Multumesc frumos!




Cometa SQL