Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
lilianarodica's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


lilianarodica's Content

There have been 1000 items by lilianarodica (Search limited from 23-November 07)



Sort by                Order  

#180033 registru de evidenta a salariatilor

Postat de lilianarodica on 06 August 2008 - 10:44 PM in Arhiva

Laura, motivul tau nu prea sta in picioare..... ai rabdare si ti se va raspunde, nimeni nu este obligat sa stea cu arma al picior pentru tine.
Cu discheta, copie dupa cui si o adresa de inaitare a dischetei, adresa pe care o gasesti pe situl WWW. INSPECTIAMUNCII.RO, vei rezolva problema. Nu trebuie sa mergi la inspectorul care are dosarul societatii, ci la salariatul care se ocupa de acest registru.Sper sa scapi fara amenda !
Succes



#184930 program saga

Postat de lilianarodica on 20 October 2008 - 06:16 PM in Arhiva

Nu programul este neperformant , ci faptul ca voi nu stiti reguli elementare de contabilitate.Eu am lucrat cu Ciel si de patru ani lucrez cu Saga de carev sunt ff multumita .Incercati sa va puneti la punct cu contabilitatea si apoi veti vedea ca, programul Saga este f usor de utilizat. Va doresc succes



#73928 program saga

Postat de lilianarodica on 16 March 2006 - 12:57 PM in Arhiva

ff multumita, merita sa-l utilizezi



#82350 program saga

Postat de lilianarodica on 05 May 2006 - 10:37 AM in Arhiva

varianta S
____________________________________________
A dori sa multumesti pe toata lumea este un efort inutil



#135165 cereri SUBIECTE 2005 -2006

Postat de lilianarodica on 22 June 2007 - 10:53 AM in Arhiva

Vezi postareaiarina1976, la Jun 22 2007, 10:08 AM, a spus:

Vezi postareasilvius, la Jun 21 2007, 04:01 PM, a spus:

Buna ziua,
as avea nevoie de ajutor ptr examneul de acces la CECCAR ptr expert contabil ,daca aveti subiectele care s-au dat in anii 2005 si 2006 ?
Multumesc .
Imi pare rau , dar nu le am.Poate te vor ajuta alti colegi
Succes



#79511 fisa postului - CERERI

Postat de lilianarodica on 10 April 2006 - 11:07 PM in Arhiva

Pentru sanclaudiu
Regulament forum
Nu postati mesaje scrise integral cu litere mari,.......



#31692 sa ne jucam - continuati povestea ....

Postat de lilianarodica on 08 August 2005 - 10:59 PM in Arhiva

Cand e vorba de joaca.... hop si eu.Mai toti sunteti harnici eu mai am 2 bilanturi, sper sa le termin in noaptea asta., iar peste doua zile o luam dela capat somaj, pensii, decl 100, 300 si mai nou decl pt sanatate, revine pe tapet .Ce nebunie. Numai si bine si succes



#31695 sa ne jucam - continuati povestea ....

Postat de lilianarodica on 08 August 2005 - 11:01 PM in Arhiva

Noapte buna Alex surpriza(decan)



#36984 sa ne jucam - continuati povestea ....

Postat de lilianarodica on 10 September 2005 - 08:01 AM in Arhiva

Septimiu, trebuie sa recunosc ca esti un tip grozav, daca in afara de faptul ca esti bine pregatit mai esti si iubitor de animalute.Cateii te iubesc neconditionat, pisicutele cand vor ele, sunt independente spre deosebire de catei care sunt dependenti de noi oamenii.Si eu sunt mare iubitoare de animalute. :P



#34958 sa ne jucam - continuati povestea ....

Postat de lilianarodica on 29 August 2005 - 11:32 AM in Arhiva

Septimiu, iti urez sicer Bafta, si sa fumam pipa pacii, figurativ pt ca eu nu sunt fumatoare.Liliana :smt025



#35064 sa ne jucam - continuati povestea ....

Postat de lilianarodica on 29 August 2005 - 05:14 PM in Arhiva

Dupa cum arata eu cred ca i se potriveste Carna ce zici?Are nasucul strivit.Eu am 4 pisicute si 2 catei, o adevarata menajerie :smt017



#31715 sa ne jucam - continuati povestea ....

Postat de lilianarodica on 09 August 2005 - 12:37 AM in Arhiva

si ce mai danseaza matrozul :lol: Tariceanu parca impinge dulapul noapte buna, somn usor



#32579 sa ne jucam - continuati povestea ....

Postat de lilianarodica on 15 August 2005 - 10:20 AM in Arhiva

LA MULTI ANI ! pentru toti care se numesc Maria sau Marin.
Doresc tare mult un concediu in care sa nu ma gandesc la conta......m-am cam saturat am obosit.Grea meserie avem, si mai grav este ca cei din jurul nostru gandesc ca afi contabil e floare la ureche. Ghinionul nostru. Numai bine



#36912 sa ne jucam - continuati povestea ....

Postat de lilianarodica on 09 September 2005 - 09:06 PM in Arhiva

singurul lucru pe care nu-l are Septimiu este .....modestia, in rest numai cuvinte de lauda.,dar omul nu are numai calitati.............sper ca nu te superi Septimiu?



#76560 taxe mediu

Postat de lilianarodica on 26 March 2006 - 09:05 PM in Arhiva

pentru mony
Daca nu ai decontat bonuri de benzina inseamna ca nu ai consum, dar tot vei intocmi Declaratia pe zero.



#83221 taxe mediu

Postat de lilianarodica on 12 May 2006 - 12:22 AM in Arhiva

Ce sa faci? sa postezi acolo unde trebuie, sau sa sa-l contactezi pe privat pe dumipaul.

_____________________________________
A dori sa multumesti pe toata lumea este un efort inutil

ps pentru marprestsrl



#94641 taxe mediu

Postat de lilianarodica on 20 July 2006 - 07:05 PM in Arhiva

De ce sunteti rautaciosi?



#81769 taxe mediu

Postat de lilianarodica on 30 April 2006 - 01:19 PM in Arhiva

Consulta Ordonanta 196/22.12.2005


__________________________________

A dori sa multumesti pe toata lumea este un efort inutil



#37270 Cine sunteti? Ce varsta aveti! Obligatoriu pentru toti!

Postat de lilianarodica on 12 September 2005 - 11:14 AM in Arhiva

Va multumesc, sunteti niste draguti.Cu o parte din voi m-am vazut la intalnirea din 09.07.05, cu ceilalti in timp sper sa ma vad, Numai bine si va trimit sarutari :P



#36978 Cine sunteti? Ce varsta aveti! Obligatoriu pentru toti!

Postat de lilianarodica on 10 September 2005 - 07:44 AM in Arhiva

Apropos am si votat



#36977 Cine sunteti? Ce varsta aveti! Obligatoriu pentru toti!

Postat de lilianarodica on 10 September 2005 - 07:42 AM in Arhiva

Am sa va satisfac curiozitatea, si sper sa nu ma excludeti din randurile voastre.In afara de faptul ca imi place meseria si ma straduiesc sa o fac bine , alaturi de voi ma simt tanara, uit ca sunt si bunica.61 va satisface curiozitatea? Numai bine.



#37027 Cine sunteti? Ce varsta aveti! Obligatoriu pentru toti!

Postat de lilianarodica on 10 September 2005 - 12:51 PM in Arhiva

Bine inteles ca ne tutuim, doar am spus ca alaturi de voi sunt tanara, oricum nu am hachite de om in varsta imi place sa dansez, sa ma pun la mintea nepoatei mele, sa glumesc. Imi pare bine ca s-a spart gheata.un singur lucru nu suport mitocania si lipsa de bun simt-fara nici o aluzie.
Noi cei care ne intalnim cel mai des pe forum suntem niste BRAVI :!: :!: :!:



#37057 Cine sunteti? Ce varsta aveti! Obligatoriu pentru toti!

Postat de lilianarodica on 10 September 2005 - 08:22 PM in Arhiva

dar ce castiga :?: Banuiesc ca :smt113 pe care sa-l mancam impreuna



#37823 Cine sunteti? Ce varsta aveti! Obligatoriu pentru toti!

Postat de lilianarodica on 13 September 2005 - 07:06 PM in Arhiva

pOATE SA-MI SPUNA CINEVA UNDE A DISPARUT VOTUL MEU? LA CATEG.
FEMEI PESTE 60 ERA UN ANUMIT PROCENT.oARE UNDE S-A PIERDUT?
ASTEPT UN RASPUNS



#71712 Cine sunteti? Ce varsta aveti! Obligatoriu pentru toti!

Postat de lilianarodica on 05 March 2006 - 11:29 PM in Arhiva

Procentul la femei peste 60 de ani este acelasi de mult timp. Nu stiu ce sa fac sa ma retrag sa merg mai departe?Pentru mine este o mare dilema. :-k




Cometa SQL