Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
speranta_C's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


speranta_C's Content

There have been 14 items by speranta_C (Search limited from 14-November 07)


Sort by                Order  

#68100 teste grila CECCAR

Postat de speranta_C on 17 February 2006 - 01:46 PM in Arhiva

Are cineva sa-mi trimita si mie testele grila de la admitere CECCAR 2005???Va rog mult de tot....................



#68104 state salarii lunar?

Postat de speranta_C on 17 February 2006 - 02:05 PM in Arhiva

In cazul in care firma mama este la Bucuresti, iar la cluj este doar punct de lucru, contractele de munca trebuiesc inregistrate si la ITM CLUJ?Noile modificari legislative cam asa zic....Voi cum ati facut....?Astept raspuns....Mersi mult................



#73926 program saga

Postat de speranta_C on 16 March 2006 - 12:54 PM in Arhiva

Ce parere aveti de programul Saga?este bun?merita achizitionat?Cei care il folositi , sunteti multumiti de el?Ce neajunsuri are?
Astept raspuns.Va multumesc anticipat



#110240 ordonanta de urgenta cu privire la modificarea legii 399

Postat de speranta_C on 29 November 2006 - 12:55 PM in Arhiva

Buna

Am si eu o intrebare?stie cineva de cand se aplica noua ordonanta de urgenta aparuta ieri in MO 958, care modifica legea 399?



#66836 indemnizatia de somaj

Postat de speranta_C on 13 February 2006 - 04:21 PM in Arhiva

Am si eu o intrebare daca ma poate cineva ajuta. Sa presupunem ca o persoana care este in a 7 luna de indemnizatie de somaj isi gaseste loc de munca, si dupa o luna angajatorul decide ca nu corespunde profesional.....ce se intampla?



#67017 indemnizatia de somaj

Postat de speranta_C on 14 February 2006 - 11:32 AM in Arhiva

a fost concediat dupa expirarea perioadei de proba.....si daca A.J.O.F.M nu-i mai gaseste nici un post , ce se intampla?ramane pe dinafara, nu-i asa?ca doar nu mai are stagiul de cotizare platit?



#67053 indemnizatia de somaj

Postat de speranta_C on 14 February 2006 - 12:48 PM in Arhiva

Mersi mult de tot pentru raspunsuri....



#68666 depunere state salarii itm

Postat de speranta_C on 20 February 2006 - 04:01 PM in ITM, Inspectia Muncii

SI EU AS DORI DECLARATIA PLSSSSSSSSSSSSS...adresa de email:speranta_c@yahoo.com
mersi mult



#74625 Declaratii com . 0,75% camera de munca

Postat de speranta_C on 20 March 2006 - 08:47 AM in Arhiva

AM SI EU O INTREBARE...DACA MA POATE AJUTA CINEVA URGENT.....PENTRU CONTRACTUL DE MUNCA CU TIMP PARTIAL TREBUIE DEPUSA DECLARATIA LA ITM?CARE ESTE TEMEIUL LEGAL.....ASTEPT RASPUNS.........PLSSSSSSSSSSSSSSS



#68133 CONDICA PREZENTA

Postat de speranta_C on 17 February 2006 - 04:17 PM in DIVERSE SALARIALE

E obligatorie condica de prezenta?imi puteti trimite suportul legal......va rog mult de tot



#68167 CONDICA PREZENTA

Postat de speranta_C on 17 February 2006 - 06:01 PM in DIVERSE SALARIALE

Si in cazul in care e vreo inspectie, e obligatoriu sa ai condica de prezenta, daca spui ca e o chestiune de ordine interna ....stiu pe cineva care la un control a luat amenda tocmai ca nu era intocmita condica de prezenta...exista la toata chestia asta vreun temei legal?



#73132 CAS PLAFONAT

Postat de speranta_C on 13 March 2006 - 02:11 PM in Arhiva

am si eu o nelamurire .....cum adica se plafoneaza si cas angajator???poate sa ma lamureasca si pe mine cineva?Ce este cu nr mediu de salariati din formula de plafonare.Astept raspuns.....Mersi mult.



#73062 CAS PLAFONAT

Postat de speranta_C on 13 March 2006 - 08:13 AM in Arhiva

mersi mult de informatie



#73059 CAS PLAFONAT

Postat de speranta_C on 13 March 2006 - 07:53 AM in Arhiva

Imi poate si mie spune cineva ce este cu CAS-ul plafonat.Mersi mult de tot




Cometa SQL