Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
letitia26gcool's Content - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


letitia26gcool's Content

There have been 6 items by letitia26gcool (Search limited from 12-November 07)


Sort by                Order  

#74986 fisa postului - CERERI

Postat de letitia26gcool on 21 March 2006 - 11:52 AM in Arhiva

Spuneti-mi si mie de unde iau fisa postului pt postul de ECONOMIST?
Daca se poate in dep Financiar Contabilitate. As dori sa fie chiar completata daca se poate.

Va multumesc mult

Letitia



#80988 Contabilizare unui prg soft achizitionat de firma

Postat de letitia26gcool on 21 April 2006 - 10:01 AM in Arhiva

Buna ziua.

Va rog frumos ajutati-ma. Firma la care lucrez a achizitionat un prg de contabilitate in valoare de 20.000 ron inclus TVA. Vreau sa stiu cum il contabilizez si daca se poate sa imi dati si contarea lui in NC. Va multumesc anticipat.

Letitia.Costache

PS SARBATORI FERICITE si un PASTE LUMINOS tuturor celor care citesc acest Mesaj



#81237 Contabilizare unui prg soft achizitionat de firma

Postat de letitia26gcool on 26 April 2006 - 08:32 AM in Arhiva

Iti multumesc frumos pt ajutor.



#100622 Punct lucru

Postat de letitia26gcool on 14 September 2006 - 11:32 AM in Arhiva

Buna ziua,


Am si eu o intrebare pt cei care pot sa ma ajute:
Ce se completeaza la punctul unde se declara punctul de lucru daca acesta este o taraba?
Nu imi dau seama ce trebuie sa completez. Trec la denumire piata in care s-a luat taraba?
Va rog AJUTOR!!!!!!!!!!!!

Multumesc!!!!



#120027 Contributie CAS

Postat de letitia26gcool on 05 February 2007 - 04:47 PM in Arhiva

Buna ziua,


Va rog ajutati-ma!!!!

Care este pana la urma contributia CAS angajator? 18.65 sau 19.5%? Pt ca m-am ametit de tot.
Va rog nu neglijati intrebarea mea pt ca mai am un pic si incep sa-mi smulg parul din cap.

Va multumesc!!!!



#130150 CIEL

Postat de letitia26gcool on 02 May 2007 - 02:56 PM in Arhiva

Buna ziua tuturor


Va rog ajutati-ma. Am lucrat pana acum intr-un alt prg de conta dar acum vreau sa lucrez in Ciel.

Imi puteti spune si mie unde trebuie sa ma duc ca sa introduc soldurile initiale la 01.01.2007? :smile:


Va multumesc mult de tot!!!!!!!!!!




Cometa SQL