Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
cereri materiale de studiu examen de acces 2008-2009 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 17

Salt la continut


cereri materiale de studiu examen de acces 2008-2009

556 replies to this topic

#321 sanda_m

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 17 October 2008 - 07:53 PM

Vezi postarealinteflorentina, la Oct 17 2008, 08:06 PM, a spus:

daca vreti rezolvarile la problemele nerezolvate de la conta si de la drept da ti mi adrese de mail pt ca nu pot sa le atasez aici fiind prea mari

miron_sandica@yahoo.com cu mii de multumiri



#322 madalinab

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1733 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 17 October 2008 - 08:07 PM

linteflorentina, primesti o avertizare publica pentru ca nu ai respectat Regulamentul in privinta postarii in sectiunea potrivita.
Aceasta avertizare o fac pentru ca ai postat sub mesajul in care rugam deja alti colegi sa aleaga sectiunea potrivita pentru alte discutii decat cele discutate in topic. Deci, am considerat ca nu ai luat in considerare mesajul transmis.
Te rog sa fii mai atenta pe viitor.
Multumesc pt intelegere.

Madalina



#323 linteflorentina

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 17 October 2008 - 08:10 PM

pentru cine mai doreste subiectele la drept si conta le gasiti pe bibliografie.ec@gmail.com parola: bibliografie



#324 Meliana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 78 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Constanta

Postat 17 October 2008 - 09:51 PM

Vezi postarealinteflorentina, la Oct 17 2008, 09:10 PM, a spus:

pentru cine mai doreste subiectele la drept si conta le gasiti pe bibliografie.ec@gmail.com parola: bibliografie
Cine ma ajuta si pe mine cu contabilitatea la contabili autorizati?
bogy_maria@yahoo.com



#325 Mycky

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 17 October 2008 - 10:16 PM

buna
vreau si eu daca are cineva raspunsurile de la fiscalitate
tudorana.maria@yahoo.com
:thumbup:

Aceasta postare a fost editata de Mycky: 17 October 2008 - 10:18 PM




#326 eva ana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 13 Postari:

Postat 18 October 2008 - 03:21 PM

se poate sa-mi dea si mie cineva pe mail missy_yna@yahoo.com , reolvarile la conta si drept ?

va multumesc



#327 laura2006

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 17 Postari:

Postat 19 October 2008 - 03:42 PM

Vezi postareamadalinab, la Oct 15 2008, 04:09 PM, a spus:

Am primit email cu toate materialele in discutie de pe site CECCAR Cluj. Daca le doriti lasati adresa de email si va trimit forward.

NOTA: Nu am deschis nici un fisier, va trimit asa cum am primit. Sa nu ma capaciti daca ceva nu e-n regula. :thumbup:

Poti sa mi le transmiti si mie pe lauralupu67@gmail.com ,cele de la evaluare,expertiza,audit,deontologie .Am intrat mai tarziu pe forum! Multumesc.



#328 dalila1ro

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 107 Postari:

Postat 19 October 2008 - 03:53 PM

Vezi postarealaura2006, la Oct 19 2008, 03:42 PM, a spus:

Vezi postareamadalinab, la Oct 15 2008, 04:09 PM, a spus:

Am primit email cu toate materialele in discutie de pe site CECCAR Cluj. Daca le doriti lasati adresa de email si va trimit forward.

NOTA: Nu am deschis nici un fisier, va trimit asa cum am primit. Sa nu ma capaciti daca ceva nu e-n regula. :thumbup:

Poti sa mi le transmiti si mie pe lauralupu67@gmail.com ,cele de la evaluare,expertiza,audit,deontologie .Am intrat mai tarziu pe forum! Multumesc.
sub subiectul asta sunt deschise alte subiecte avand rezolvarile la fiecare materie,inclusiv ce ceri tu.Pune mana si descarca-le



#329 n_andre

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 34 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Braila

Postat 19 October 2008 - 06:16 PM

Vezi postarealinteflorentina, la Oct 17 2008, 08:06 PM, a spus:

daca vreti rezolvarile la problemele nerezolvate de la conta si de la drept da ti mi adrese de mail pt ca nu pot sa le atasez aici fiind prea mari

neculaandreia@yahoo.com
multumesc!



#330 evelina26m

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 16 Postari:

Postat 20 October 2008 - 06:31 PM

Buna seara.
Are cineva Standardul profesional nr.37 - Evaluarea intreprinderilor? Dar Standardul 35 privind expertizele contabile? Va rog trimiteti-mi-le si mie la adresa evelina78m@yahoo.com



#331 rodiana

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 21 October 2008 - 07:54 AM

are cineva in format electronic cartea lui Toma Marin Initiere in evaluarea intreprinderii si standardul profesional 37



#332 nelutzu20042002

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 23 October 2008 - 10:56 PM

Citeaza

Am primit email cu toate materialele in discutie de pe site CECCAR Cluj. Daca le doriti lasati adresa de email si va trimit forward.
Poti sa mi le transmiti si mie pe nelutzu20042002@yahoo.com pentru ca eu ce am gasit pina acum sunt contradictorii mai ales la evaluare.
trimitele si pe adresa nelutzu20042002@yahoo.com
Multumesc

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 24 October 2008 - 08:48 AM




#333 cornelia ciocea

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 24 October 2008 - 07:55 PM

doresc si eu raspunsurile la evaluare, audit, doctrina, expertiza  pe adresa de e mail corneliaciocea@gmail.com
multumesc fff mult si multa bafta 

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 03 February 2009 - 10:50 PM




#334 n_andre

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 34 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Braila

Postat 01 November 2008 - 10:52 PM

Daca se mai poate,la adresa neculaandreia@gmail.com.Multumesc.

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 03 February 2009 - 10:50 PM




#335 adyc

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 27 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 11 November 2008 - 07:31 AM

Pentru cei care au reusit la acces in 2008 felicitari.
Pentru noi, ceilalti va rugam sa ne dati materiale de studiu in vederea sustinerii examenului dein 2009. Multumesc!



#336 butelie

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 188 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Slatina
  • Interests:timpul liber

Postat 17 November 2008 - 01:54 AM

Vezi postareaadyc, la Nov 11 2008, 07:31 AM, a spus:

Pentru cei care au reusit la acces in 2008 felicitari.
Pentru noi, ceilalti va rugam sa ne dati materiale de studiu in vederea sustinerii examenului dein 2009. Multumesc!
Cred ca trebuie sa te antrenezi pentru copiat !
Pentru asta , in fiecare zi o sa scrii cate patru pagini intr-o jumatate de ora , ca sa capeti rezistenta si sa te obisnuiesti !



#337 davideg

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 42 Postari:

Postat 17 November 2008 - 11:48 PM

Eu zic sa aveti putintica rabdare...Nuu va grabiti cu materiale ca va umpleti calculatoarele si n-o sa mai stiti ce si unde sa va uitati...Mai e mult pana la anul in primavara cand se va edita si noua culegere de probleme CECCAR si regulile pentru examen si multe alte chestii...



#338 cosmin0304

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 399 Postari:
  • Gender:Male

Postat 18 November 2008 - 01:48 PM

buna.
este corecta informatia

EXAMENUL DE ACCES LA PROFESIE SE VA ORGANIZA IN LUNA IULIE 2009

EXAMENUL DE APTITUDINI SE VA ORGANIZA IN LUNA OCTOMBRIE 2009


sursa : http://www.ceccarcta.ro/examene.htm



#339 monicutze

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:comunicarea cu persoane din domeniul meu

Postat 18 November 2008 - 02:41 PM

Vezi postareadavideg, la Nov 17 2008, 11:48 PM, a spus:

Eu zic sa aveti putintica rabdare...Nuu va grabiti cu materiale ca va umpleti calculatoarele si n-o sa mai stiti ce si unde sa va uitati...Mai e mult pana la anul in primavara cand se va edita si noua culegere de probleme CECCAR si regulile pentru examen si multe alte chestii...

Pe mine m-au ajutat materialele celor care au dat accesul in 2007.Le-au postat pe un site www.seasoft.ro. De exemplu, la drept din cele 250 de intrebari de anul asta, 180 de intrebari erau din 2007, doar ca le au numerotat altfel.
Dar, fiecare e liber sa faca cum doreste.
Daca timpul va permite, mergeti la cursul de pregatire.
mo



#340 mihaser

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 142 Postari:

Postat 18 November 2008 - 03:39 PM

Salut!

Eu am dat si in 2007 si am fost la cursul de pregatire...Nu o sa mai fac prostia asta! S-a facut decat conta si evaluare...in rest pauza...Nu m-a ajutat aproape deloc! Cine vrea sa dea in 2009 ar fi bine sa citeasca subiectele din 2008 si de la acces si dela aptitudini...cartea o sa apara in cel mai bun caz in mai daca ex va fi in iulie si nu o sa aiba timp sa lucreze direct subiectele din 2009...Parerea mea!

Aceasta postare a fost editata de mihaser: 18 November 2008 - 03:39 PM







Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL