Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
constructii ANL - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


constructii ANL

6 replies to this topic

#1 DanaI

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 33 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 15 August 2006 - 11:04 AM

S-a inscris cineva la achizitionare de locuinte construite prin ANL? Care e procedura si cat dureaza? Sau sunt deja date, inainte sa inceapa lucrarile... asa cum se poarta pe la noi??



#2 DanaI

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 33 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 16 August 2006 - 05:19 PM

Chiar nimeni nu stie nimic legat de subiectul asta??




#3 lilianarodica

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1548 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 16 August 2006 - 05:22 PM

Vezi postareaDanaI, la Aug 16 2006, 06:19 PM, a spus:

Chiar nimeni nu stie nimic legat de subiectul asta??
De ce nu incerci sa afli mai multe chiar de la sursa ANL ?



#4 DanaI

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 33 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 17 August 2006 - 10:04 AM

M-am uitat pe site-ul lor ... totul bine si frumos, schite, planuri, suprafete, preturi, amplasament, am gasit toate informatiile acolo, dar vroiam sa aflu mai multe de la cineva care a aplicat la ei si care eventual a si achizitionat... Ma intereseaza cat dureaza analiza dosarului si daca sunt sanse reale sa iti iei o casa prin ei... Trebuie depus un formular, pe baza caruia ti se calculeaza un punctaj, in functie de care se stabilesc "prioritatile"... Am sunat la ei si nu iti dau prea multe amanunte, iti spun sa depui formularul si apoi vedem ce se intampla pe parcurs...
Eu am depus formularul, dar din diverse surse am aflat ca sunt aranjate deja si poti sa trimiti formulare cate vrei, ca oricum nu rezolvi nimic... oare chiar asa sa fie??



#5 ggf

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 397 Postari:

Postat 23 August 2006 - 11:55 AM

Vezi postareaDanaI, la Aug 17 2006, 11:04 AM, a spus:

M-am uitat pe site-ul lor ... totul bine si frumos, schite, planuri, suprafete, preturi, amplasament, am gasit toate informatiile acolo, dar vroiam sa aflu mai multe de la cineva care a aplicat la ei si care eventual a si achizitionat... Ma intereseaza cat dureaza analiza dosarului si daca sunt sanse reale sa iti iei o casa prin ei... Trebuie depus un formular, pe baza caruia ti se calculeaza un punctaj, in functie de care se stabilesc "prioritatile"... Am sunat la ei si nu iti dau prea multe amanunte, iti spun sa depui formularul si apoi vedem ce se intampla pe parcurs...
Eu am depus formularul, dar din diverse surse am aflat ca sunt aranjate deja si poti sa trimiti formulare cate vrei, ca oricum nu rezolvi nimic... oare chiar asa sa fie??

Din pacate , chiar asa e !



#6 camelianedelcu_2005

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 25 August 2006 - 04:16 PM

da , sunt toate date dupa cum bine stim ca asa se procedeaza la noi . eu am facut cerere acum 7 ani si ....................cu cererea am ramas! :(



#7 LUCK33RO

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1059 Postari:
  • Gender:Male

Postat 08 September 2006 - 08:09 AM

Deci e clar ; constructii ANL = mare teapa !!! :D
Silencio Stampa!... ptr. delatii avem ID mess in profil!






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL