Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Evaluare economica si financiara a intreprinderii - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 4

Salt la continut


Evaluare economica si financiara a intreprinderii


67 replies to this topic

#61 mony23

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1239 Postari:
  • Location:

Postat 10 July 2009 - 11:18 PM

si pt mine te rog stefania_monica@yahoo.com
Am invatat ca succesul se masoara nu atat prin pozitia pe care cineva a castigat-o in viata cat prin obstacolele pe care el le-a depasit incercand sa invinga.



#62 mda2008

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 81 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 11 July 2009 - 03:54 AM

Daca a primit cineva varianta finala la evaluare de la bianca sau cea finalizata...va rog sa o postati pe forum. Multumesc anticipat si multa bafta tuturor peste 24 de ore! Sau daca poate cineva sa mi-o tirmita pe mail :asofiecorina@yahoo.com




#63 DENISA GRIGORITA

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 641 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:GALATI
  • Interests:INFORMARE

Postat 11 July 2009 - 07:23 AM

Multa bafta!

Fisiere atasate


%%%




***



#64 mda2008

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 81 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 11 July 2009 - 09:37 AM

Vezi postareaDENISA GRIGORITA, la Jul 11 2009, 08:23 AM, a spus:

Multa bafta!
Multumim! Bafta la toti!



#65 biancalin

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 13 July 2009 - 02:58 PM

:lostit (13): net-ul meu a decedat din seara in care am postat pe forum si nu am mai avut cum sa intru sa va trimit raspunsurile...va rog sa nu fiti suparati pe mine si sper ca v-ati descurcat la examen...la mine a fost foarte naspa....abia astept rezultatele...



#66 liviap

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 67 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 13 July 2009 - 03:04 PM

pacat. de ce?
intr-adevar, toti au zis ca la evaluare au fost cele mai urate subiecte. exact ce nu intelesesem si prin urmare nu le-am putut retine, exact alea au picat desi anul trecut am avut peste 9 la evaluare :lostit (13):



#67 biancalin

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 14 July 2009 - 08:46 AM

a fost foarte mult de scris...mai erau 30 de minute din examen si eu nu ma apucasem de Doctrina, iar cand m-am apucat de ea, sa vad ca primele 2 subiecte nici macar nu faceau parte din cartea cu teste :lostit (13): ...si bineinteles ca le-am tratat foarte pe scurt si sper "la obiect"...am amri emotii...sper sa iau examenul...

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 04 August 2009 - 06:22 AM




#68 hildahanna

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 21 September 2009 - 10:21 PM

Vezi postareabiancalin, la Jul 10 2009, 03:49 AM, a spus:

. Cine este interesat sa le aiba "ca la carte" sa-mi spuna si cu tot sufletul vi le dau.
Bafta la invatat.
Salut Biancalin!
Eu sunt interesat, mai ales de ultima parte(intrebarile 224-295), as fi tare recunoscator daca m-ai putea ajuta, am examen in curand. Mii de multumiri anticipate!
satelliteu400@gmail.com

Aceasta postare a fost editata de a.d.n.: 22 September 2009 - 12:59 PM







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL