Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
CERERI fise post - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 4

Salt la continut


- - - - -

CERERI fise post

cod cor 131801
129 replies to this topic

#61 cata&cata

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 25 August 2011 - 03:16 PM

As dori,daca se poate,urmatoarele fise de post:

1.vopsitor auto (714108)
2.gestionar (413111)
3.paznic (915204)
4.electrician auto (723101)
5.inginer autovehicule rutiere (214512)
6.tehnician mecanic (311519)
7.subinginer mecanic auto (214530)

Stiu ca au fost adaugate pe forum dar sunt cele vechi si nu am nici cea mai mica idee cum sa le updatez la legislatia noua.Please heeelp!!



#62 Dana42

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2187 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:RO

Postat 25 August 2011 - 05:48 PM

Daca dati cautare pe Google dupa "ghidul ocupatiilor din Romania" este un site unde se gasesc informatii cu privire la inf. si cerintele multor fise de posturi, acestea pot fi adaptate de catre fiecare in parte, daca gasiti ceea ce va intereseaza.

Citeaza

cata&cata: Stiu ca au fost adaugate pe forum dar sunt cele vechi si nu am nici cea mai mica idee cum sa le updatez la legislatia noua.
Eu zic sa iei un model nou din alta fisa a postului si sa te orientezi dupa el.
Daca le are cineva facute, ma gandesc ca le va posta.

Dana




#63 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 28 August 2011 - 01:40 AM

mai ... oameni buni, zau asa ....
luati fisele vechi, adaugatile cerintele de evaluare si obiectivele si ati obtinut fisa noua ! ce-i asa de greu ?? modele de criterii sunt puse deja pe forum si oricum nu IRU trebuie sa le stie la fiecare salariat in parte ci seful direct al salariatului.
pt directori/manageri se preteaza bine obiectivele generale - daca nu stiti sa le puneti specific.



#64 sivriu

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 22 September 2011 - 04:28 PM

Vezi postareaOtilia Alupei, la 28 August 2011 - 01:40 AM, a spus:

mai ... oameni buni, zau asa ....
luati fisele vechi, adaugatile cerintele de evaluare si obiectivele si ati obtinut fisa noua ! ce-i asa de greu ?? modele de criterii sunt puse deja pe forum si oricum nu IRU trebuie sa le stie la fiecare salariat in parte ci seful direct al salariatului.
pt directori/manageri se preteaza bine obiectivele generale - daca nu stiti sa le puneti specific.
Buna ziua,
Va rog frumos, am nevoie de fisa postului pentru PICTORI,DECORATORI PE STICLA SI CERAMICA.
Multumesc.



#65 andie

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 26 September 2011 - 12:27 PM

Buna, ma puteti ajuta cu o fisa de post pentru consilier medic.
Va multumesc



#66 andie

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 26 September 2011 - 12:29 PM

Buna,
Ma puteti ajuta cu o fisa de post pentru consultant fonduri structurale cod cor 241948
Nu gasesc pe niciunde. Va multumesc



#67 Mirona 28

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 10 October 2011 - 03:29 PM

Buna ziua.
Imi poate trimite cineva fisa postului pentru: lucrator bucatarie, ajutor ospatar si sofer livrator?

Va multumesc anticipat



#68 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 10 October 2011 - 09:26 PM

ai o fisa de post pt picol (pt. ajutor ospatar)in pagina 4 (parca), mai multe fise pt sofer, iar pt lucrator in bucatarie chiar nu stiu ce sa-ti spun daca nu ne zici ce face acel lucrator : e ajutor bucatar, e doar cleaner in bucatarie ... deci, ce face efectiv ?? :smile:

Vezi postareaandie, la 26 September 2011 - 12:29 PM, a spus:

Buna,
Ma puteti ajuta cu o fisa de post pentru consultant fonduri structurale cod cor 241948
Nu gasesc pe niciunde. Va multumesc
asta-i mai cu "cantec", dar nu imposibil de procurat ... te-ai descurcat sau caut si eu ??

Vezi postareaandie, la 26 September 2011 - 12:27 PM, a spus:

Buna, ma puteti ajuta cu o fisa de post pentru consilier medic.
Va multumesc
hhh ?? exista functie de consilier medic ?? nu mai este asistent medical ?? ma rog ... doar sunt curioasa :smile:



#69 Mirona 28

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 11 October 2011 - 11:51 AM

Lucrator bucatarie este practic ajutor de bucatar, dar asa au fost incadrati cei care nu au calificare de bucatar.

Multumesc pentru raspuns



#70 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 11 October 2011 - 05:28 PM

am postat :smile:



#71 Mirona 28

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 12 October 2011 - 12:04 PM

Multumesc mult



#72 dannochiana

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 13 October 2011 - 02:43 PM

Buna ziua tuturor,
Am nevoie si eu de mare ajutor: Doresc fise de post pentru:
instalator apa, canal - 713602
zidar pietrar - 712203
montator placaje interioare si exterioare - 713202
zugrav, vopsitor - 714102
strungar universal - 722413
montator pereti si plafoane din ghips carton - 713406
lacatus revizie vagoane - 721409

Multumesc anticipat,
Dan



#73 andie

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 19 October 2011 - 08:20 AM

nu am gasit pentru fonduri structurale...daca ma poti ajuta
si cea de consilier medic exista. la mine a fost o situatie aiurea, pt ca eu m-am angajat la aceasta firma si functia era la un angajat, dar nu avea fisa postului, eu completez dosarele vechi...

Daca ma poti ajuta, apreciez.
O zi buna,
Multumesc.



#74 narcisa.popescu73

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 04 November 2011 - 01:59 PM

Va rog daca se poate fisa postului pt cantaret, muzician(muzicant), instalator instalatii tehnico-sanitare. Multumesc frumos!



#75 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 04 November 2011 - 02:30 PM

ai topic pt cerere fise post, de ce nu scrii acolo, Narcisa ?? nu ai voie sa deschizi topic nou daca exista deja unul deschis pe aceeasi tema, ori tu ai facut o cerere pt o fisa de post si exista un topic deja deschis pt asa ceva.

te rog sa citesti regulamentul si sa-l respecti, altfel nu vei mai putea activa pe acest forum.

ai cautat si nu avem noi fisa de post pt instalator ?? mira-m-as sa nu fie macar una fara criterii de evaluare in ea .... dar ma uit acum.

topic unit !



#76 narcisa.popescu73

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 04 November 2011 - 02:53 PM

Imi cer scuze este pt prima oara si sunt prea stresata sa gasesc fisele respective.



#77 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 04 November 2011 - 05:34 PM

imi pare rau ca esti stresata ( cine nu e, in ziua de azi ?? ) , dar folosirea fct de cautare este obligatorie pe acest forum.
citeste regulamentul si ai sa vezi cand trebuie sa o folosesti neaparat, ca sa nu ti se restrictioneze dreptul de a mai posta.



#78 andreea.dobrescu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 19 December 2011 - 02:08 PM

Buna ziua.

Am nevoie de fisa postului pentru inginer constructii instalatii. Ma poate ajuta cineva ?



#79 KANCA

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 10 January 2012 - 01:23 AM

Buna seara,

Cine vrea sa-mi sara in ajutor cu o fisa de post pentru agent transporturi, cod cor 432301?

Multumesc frumos,



#80 Emilia Petcu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 12 January 2012 - 06:05 PM

Buna ziua,
Ma intereseaza si pe mine daca are cineva fisa postului de Baby sitter (Bona) si cea de Menajera

Multumesc.






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

3 useri citesc topicul

0 membri, 3 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL