Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Birou De contabil - CONCURS: Birou de contabil - Gallery - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Jump to content





- - - - -

Birou De contabil



    Foarte dragutza ... contabila ...
    • Quote
    asa...cu decolteu... parca e secreatara!
    • Quote
    De unde aveti ideea ca o contabila trebuie sa arate rau ??? Sunt contabile care arata bine si stiu foarte bine si contabilitate .Nu mai fiti asa rautaciosi
    • Quote
    nu vad ce legatura are decolteul????? arata f bine, iar biroul este f ok :-)
    • Quote
    multumesc, oricum :)
    • Quote
    ideea era sa postam biroul, nu si omul, dar cand omul e asa trandy, hmm, e pacat sa nu apara! acum ma intreb, votam fatzuca aia dulce sau biroul???
    • Quote
    Pana acum nu m-am gandit niciodata sa imi fotografiez (doar) locul de munca, mea culpa...

    O zi frumoasa!!! :)
    • Quote
    eu zic ca merita un like si chiar mai multi mai ales dupa privire . sigur nu i scapa nici un cont...

    in rest am observat niste bombe de birouri ... si nici acesta nu face exceptie... parca am trai in japonia... mici aglomerate eventual la mansarda ... dupa cum e biroul cam asa e vazut si contabilul din pacate ...
    • Quote

    Vizitator, on 28 February 2012 - 07:12 PM, said:

    dupa cum e biroul cam asa e vazut si contabilul din pacate ...
    asta-i si parerea mea !
    • Quote
    de ce nu dati like dk va place?
    • Quote

    or


    Cometa SQL