Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Status Updates - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Community Status Updates


Stefan55's Photo

Stefan55

Ce NU se înregistrează în contabilitate în cazul folosirii metodei inventarului intermitent pentru stocurile de materii prime ?i materiale
Nov 13 2021 05:58 PM
adrian78's Photo

adrian78

buna ziua! as avea si eu nevoie de putin ajutor pt o monografie FEN cu avans primit..ma puteti ajuta? multumesc frumos!
Nov 23 2018 10:43 AM
adrian78's Photo

adrian78

salut! as dori sa te intreb si eu ceva despre o monografie a fondurilor nerabursabile pt o institutie publica..am primit avans si cum il deduc? mersi frumos!
Nov 23 2018 10:29 AM
MihaelaT90's Photo

MihaelaT90

Buna, Imi poti trimite si mie ghidul din 2017, te rog.Nu l-am mai gasit .
Mar 13 2018 05:08 PM
  • MihaelaT90's Photo
    MihaelaT90
    mihaelalevin@gmail.com. Multumessc.
    Mar 13 2018 05:08 PM
ioana vesa's Photo

ioana vesa

buna ai primit rezolvarea la acea monografie contabila?
Jan 10 2018 06:30 PM
  • ioana vesa's Photo
    ioana vesa
    ma poti ajuta te rog?

    Jan 10 2018 06:31 PM
piramida76's Photo

piramida76

Buna ziua, as dori sa stiu si eu cum ati procedat la cantaretii bisericesti cu pontajul, deoarece si noi ne aflam in aceeasi situatie la biserici si nu stim ce sa le trecem in contractele individuale de munca la programul de munca, deoarece ei lucreaza in sarbatori si sambata si duminica, va multumesc
Dec 08 2017 12:41 PM
  • piramida76's Photo
    piramida76
    adresa de email jenianisoara@yahoo.com

    Dec 08 2017 12:42 PM
cammytza's Photo

cammytza

buna ziua!am vazut ca ati sustinut examenul la ceccar. daca nu mai aveti nevoie de ghidul de pregatire mi-l puteti da mie, contra cost?
Oct 27 2017 08:27 AM
EFISA's Photo

EFISA

Garantia pentru esalonarea datoriilor
Oct 13 2017 03:27 PM
EFISA's Photo

EFISA

Garantie pentru esalonarea datoriilor la ANAF
Oct 13 2017 03:23 PM
  • EFISA's Photo
    EFISA
    www.efigarant.ro
    Oct 13 2017 03:24 PM
viorel_georgescu53's Photo

viorel_georgescu53

Buna ziua.Va rog mult , in limita timpului pe care il aveti doresc o lamurire: Sc ..srl cumpara de la o persoana fizica pe baza unui contract o cantitate de "lemn pe picior " pe care o si achita persoanei perin banca..o parte din lemnul "pe picior " o vinde ca bustean direct din padure , o alta parte o aduce cu aviz la "gatert " unde o prelucreaza si obtine cherestea..etc..pentru mine este clara situatia cu prelucrarea, dar eu CONSIDER ca nu am un document de provenien...
Feb 16 2017 02:38 PM
oaraon's Photo

oaraon

Contributiile anticipate platite de notar (care face parte dintr-o asociatie de notari) din cont personal se inregistreaza in Registrul Jurnal de Incasari si Plati al Asociatiei notarilor?
Feb 08 2017 01:18 PM
oaraon's Photo

oaraon

Contributiile anticipate platite de notar (care face parte dintr-o asociatie de notari) din cont personal se inregistreaza in Registrul Jurnal de Incasari si Plati al Asociatiei notarilor?
Feb 08 2017 01:18 PM
oaraon's Photo

oaraon

Contributiile anticipate platite de notar (care face parte dintr-o asociatie de notari) din cont personal se inregistreaza in Registrul Jurnal de Incasari si Plati al Asociatiei notarilor?
Feb 08 2017 01:18 PM
livi13's Photo

livi13

Dum Spiro Spero
Feb 05 2017 02:17 PM
Ana Duran's Photo

Ana Duran

Buna ziua. Incerc sa urmez o cariera in contabilitate. Ma puteti ajuta cu sfaturi/materiale?
Sep 19 2016 02:08 PM
Cometa SQL