Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
unde lucrati? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Page 4

Jump to content


unde lucrati?


66 replies to this topic

Poll: Unde lucrati? (220 member(s) have cast votes)

You cannot see the results of the poll until you have voted. Please login and cast your vote to see the results of this poll.
Vote Guests cannot vote

#61 paidolat

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 204 posts
  • Gender:Male
  • Location:Resita
  • Interests:contabilitate

Posted 15 May 2006 - 11:10 AM

4 ani Cooperatia de Consum
13 ani bugetar. Consiliul Judetean.



#62 nicole33

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1,373 posts
  • Location:bucuresti

Posted 15 May 2006 - 11:22 AM

napoleon2005 a spus:

bai fratilor eu am lucrat 5 ani in domeniul privat iar acum am trecut la stat la un minister nu sunt functionar public si mai lucrez si pe cont propriu la microintreprinderi  ,
Nu am inteles exact: esti sau nu functionar public? Te intreb pt. ca salariile FP difera acum de cele ale personalului auxiliar.




#63 nicole33

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1,373 posts
  • Location:bucuresti

Posted 15 May 2006 - 11:23 AM

In cazul in care esti FP, cum ramane cu microintreprinderile de acasa?



#64 MihaelaE

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 38 posts
  • Location:Roman

Posted 15 May 2006 - 11:31 AM

am lucrat in mai multe domenii,stat si privat,dar de cateva luni am ales sa lucrez doar pentru mine,deci la propria-mi firma



#65 kesaruus

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 31 posts
  • Location:N-N-E

Posted 10 November 2006 - 03:38 PM

Eu am lucrat la Fisc.
DOAMNE ! ce bine e de cand am plecat...!
Nu exista stupizi mai multi ca in Ministerul Finantelor. Aici i-au adunat pe toti! :angry:
Teoretic, nu există strategii bune de marketing. Strategiile bune sunt proaste. Și strategiile proaste sunt bune. Totul depinde de cine le folosește.
Al Ries și Jack Trout



#66 fbalasoiu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 posts

Posted 18 September 2008 - 01:22 PM

la o multinationala :thumbup:

Edited by MIKY2010, 18 September 2008 - 02:08 PM.




#67 bograd

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 posts

Posted 11 May 2010 - 06:34 PM

firma privata






Similar Topics Collapse

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Cometa SQL