Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
cursuri examen acces 2006 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Page 3

Jump to content


cursuri examen acces 2006

45 replies to this topic

#41 valentinaB

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 33 posts
  • Gender:Female
  • Location:Alba Iulia

Posted 20 June 2006 - 10:47 AM

Asa mi-au spus cei de la CECCAR Alba ca anul asta se va da 50%grile si 50% vor fi chestiuni de judecata: iar numai cu grilele nu prea ai sanse sa iei.....trebuie minim 6/materie.Om vedea.....



#42 eszcse

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 118 posts
  • Gender:Male
  • Location:Necunoscuta
  • Interests:contabilitate, finante, audit, HR - Resurse Umane

Posted 20 June 2006 - 06:41 PM

a citit cineva ceva despre taxa de examen care se percepe? Daca platesti si din anumite motive nu poti sa te prezinti la examen, se mai restituie? Integral, sau partial?




#43 nicole_chriss.idea

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 33 posts
  • Location:bucuresti

Posted 26 June 2006 - 05:53 PM

Salut.
S-a mai aflat ceva nou despre ponderea grilelor la examenul de acces la profesia de expert contabil 2006? Sper ca faza cu 50% - grile cu variante de raspuns si 50% - subiecte de analiza sa fie o gluma ca altfel am cam incurcat-o, nu credeti? Cel putin eu sigur am incurcat-o.



#44 tat.

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 82 posts
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Posted 26 June 2006 - 06:14 PM

Subscriu si eu vor sa ne scoata direct experti............,cat despre panica,eu nici nu indrasnesc sa ma prezint la examen,o sa vin "daca am intrat in hora incerc sa joc" daca iese bine daca nu cu alta ocazie :roll:



#45 ileea

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 6 posts
  • Location:Bucuresti

Posted 30 June 2006 - 09:37 AM

nicole_chriss.idea a spus:

Salut.
S-a mai aflat ceva nou despre ponderea grilelor la examenul de acces la profesia de expert contabil 2006? Sper ca faza cu 50% - grile cu variante de raspuns si 50% - subiecte de analiza sa fie o gluma ca altfel am cam incurcat-o, nu credeti? Cel putin eu sigur am incurcat-o.

Nu este o gluma sau vreun zvon, chiar asa se da 50-50, am intrebat ieri acolo si asa mi s-a zis, ca este o chestie sigura.
Din surse sigure am aflat ca problemele de judecata care se vor da vor fi exact cele care s-au facut la curs sau ceva asemenator cu ele.
Daca le are cineva ar fii excelent daca le-ar pune aici, ne-ar fii de un mare ajutor.
Eu am doar primele 7 cursuri de la conta, dar restul mai are cineva?
Ne ajuta cineva azi cu restul de cursuri , inainte de acest examen.



#46 mirela 13

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 298 posts
  • Location:Bucuresti

Posted 30 June 2006 - 09:42 AM

Macar sa ne spuna care sunt problemele care s-au rezolvat la cursuri. Numarul problemei din carte, dupa cele 7 cursuri care s-au oprit pe la nr. 490.
adancovici...poti sa ne mai ajuti, acum la final?

sau altcineva?

Multumim mult de tot.






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Cometa SQL