Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Help, Teste de judecata prof studii medii - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Help, Teste de judecata prof studii medii

7 replies to this topic

#1 Marian.M

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 7 Postari:
  • Location:Sibiu
  • Interests:Profesionale

Postat 26 June 2006 - 05:44 PM

Salutare la toata lumea , sunt nou pe forum si as dori daca se poate sa-mi trimita si mie (urgent) cine are raspunsurile de judecata pt studii medii la contabilitate, drept si fiscalitate pe adresa marian.16marinescu@yahoo.com , mii si milioane de multumiri



#2 Neo

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 2 Postari:
  • Location:Suceava

Postat 27 June 2006 - 09:20 PM

Va rog frumos sa ma ajutati si pe mine cu rezultatele la examenul pentru contabil cu studii medii la obiectele: contabilitate, drept si fiscalitate.
Va multumesc foarte mult.
Cine ar dori sa ma ajute il rog frumos sa-mi trimite si mie un e-mail la adresa ne0_4_headsh0t@yahoo.com Multumesc Anticipat Inca Odata.




#3 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 27 June 2006 - 10:25 PM

dragilor care sustineti examene, va doresc din suflet mult succes, sa va concentrati excelent, sa aveti o inspiratie de exceptie si mare incredere in voi !!

faceti-i praf !! :lol: :lol: va tin pumnii stransi !!

[size=18]MULTA BAFTA



#4 s.m.

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 4 Postari:
  • Location:slatina

Postat 29 June 2006 - 11:05 AM

buna! are cineva rezolvarile de la studii de caz -contabilitate, drept, fiscalitate ? :cry:

va multumesc !


am cateva raspunsuri la drept pt studii medii ... cine are nevoie sa-mi dea adresa de mail.



#5 s.m.

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 4 Postari:
  • Location:slatina

Postat 29 June 2006 - 12:15 PM

cei care aveti de dat examenul la studii medii puteti sa luati raspunsurile de la studii superioare, o mare parte din ce au ei este dat si studii medii ....

ex. la drept : probl. 95 (s.s) corespunde cu problema 82(s.m.
106 cu 90(s.m.)
116 cu 98 s.m.
130 cu 108 s.m.
128 cu 107 s.m.



#6 Neo

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 2 Postari:
  • Location:Suceava

Postat 29 June 2006 - 04:01 PM

Buna! Vreau eu raspunsurile te rog frumos. Adresa mea este ne0_4_headsh0t@yahoo.com Multumesc Mult.
P.S: Ti-as da raspunsurile la studii medii dar si eu le caut.
Bafta!!



#7 claudiaionela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 319 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:PITESTI

Postat 12 July 2006 - 10:11 AM

Daca are cineva rezolvarile la studii de caz, va rog sa le postati, sa le vedem toti.



#8 emiasta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Location:BRASOV

Postat 09 August 2006 - 03:01 PM

stiu ca exista un CD la CECCAR cu rezolvarile






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL