Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Stagiatura ptr. contabil autorizat cu studii superioare - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Stagiatura ptr. contabil autorizat cu studii superioare

2 replies to this topic

#1 Elena-Alina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 109 Postari:
  • Location:Brasov

Postat 17 January 2005 - 02:11 PM

Va rog sa ma lamuriti intr-o problema: de curand mi-am luat examenul de CASS(CECCAR), si am nevoie de stagiatura aceea de trei ani. Ati putea sa-mi spune-ti, daca si cat, ar trebui platit un expert contabil sau un contabil autorizat pentru a-mi fi profesor indrumator.
Societatea la care lucrez eu, isi are sediul central in Bucuresti, iar sefa mea este contabil autorizat dar este in Bucuresti iar eu sunt in Brasov(unde societatea are punct de lucru).S-ar putea in acest caz, ca sefa mea sa-mi fie profesor indrumator?
Va multumesc



#2 Ioana_R

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 103 Postari:
  • Location:BUCURESTI

Postat 17 January 2005 - 03:37 PM

Cel mai bine este sa suni la CECCAR in BV si sa intrebi. Sefa ta trebuie sa fie inregistrata ca si tutore de stagiu si sa nu fie angajata cu carte de munca, pentru ca in cazul acesta este contabil autorizat inactiv. Daca nu este inscrisa ca si tutore de stagiu se poate inscrie.

Sper ca te-am ajutat




#3 Elena-Alina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 109 Postari:
  • Location:Brasov

Postat 17 January 2005 - 04:41 PM

multumesc mult.
m-ati ajutat intradevar, deoarece eram mai gata sa vorbesc cu dansa fara sa stiu amanuntele.acum am inteles
o zi buna va doresc






Similar Topics Collapse

4 useri citesc topicul

0 membri, 4 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL